Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to sice žádný svatoušek... Ale rozhodně daleko lepší než zk*rvený Muslim Obama a celá hnusná a falešná Americká vláda ! ISIS proti nim nemá šanci (+ kdyby došlo ještě ke spolupráci s BRICS, tak VŮBEC ŽÁDNOU ŠANCI) USA se může jít vysr*t. *1*
    • Tak tak..
  • Já osobně si myslím že vážený prezident Putin je ten nejlepší prezident který tu kdy byl kéž by se náš prezident aspon trochu podobal Panu Putinovy je to hrdina nikoly osel Amerika má všechno na háku sere se do všeho dalo by se říct že všechno ovládá amerika ale rusko samo o sobě má takovou technyku že by ameriku zničila bez problému škoda že amerika je v nato
    • Máš v tý palici pěknej bordel,já na rozdíl od tebe se podepíšu,je mi tě upřímě líto.
  • Připojení se k dění

    Daragoj Vladimir Putin, ja k Vam pišu, čevo že boĽe, čto ja magu zkazať. VY očeň charakternyj čelovek, s glubokuju inteligencijej (Drakon i Vagy), No 7, kak naš prošlij president Vencl Gavel. Daragoj Vladimir Putin, ja očeň ljublju Rosiju - i Vas. Ja Vas telepatizirovala, i Vašu sabaku, čto by radila. U Drakonov něbyl, tože u meňja charošij god. No - smatrime vpirjod! Daragoj Vladimir Putin, da-li BOG, i VY, možet byť napišite pismo Fidelu Castrovi, izvinite, što ja eto tak pišú-chatěla by vídět Moskvú. U menja bylá vsigdá adinica iz ruskovo j azyká. Voloďa, daragoj car, rabat k nam budet vo slove ot BOGA - slušajme IVO v eucharistii. VY-kak osvabaditel vsech zemlí Boľšoj Rossiji, K u b y. Vy-kak iďotě vpirjod. Vy-kak boľšoj čelavěk!!! ----------------------------- Ja-v prošlom gadu mýla fyzíčesky *4* Jesusu Krístovy nogy u minja - dóma. *4* Pocelovala ego nogy, zasypala patom paraškom dľa dětěj... Óch, Krístus tak krasívij!!! Prašú Vas: osvobodíte vsje zemli, dajte demokratičeskij charakter Afrike!!! Do svidánija, Vaš Summer Irína Jurijevna Pemova V Prage No 8 25tovo najabrja 2006 A.D. S BOGOM VPERJOD: *4* *4* *4*
  • Putin je super *1*
  • Pne Vladimire Putine moc si Vas vazim jsem cech a chci aby me branilo Rusko a ne hnusny fasisticky zapad
    • OMG... Lidi na majdanech umírali kvůli ruským střelám. Lidi v rusku babičky vyšly na protest, protože není co jíst. Prominte že tak píší ale je mi líto těch lidi...
  • Je to pravý člověk, který hájí zájmy ruského lidu.

    Jedinou výhradu u Putina je vztah k islámu, jen nevím, jak to jen myslel. I přes to, že se mi ohledně islámu nelíbí, přesto podpořím.
    • Smrt Russia
      • smrt anonymum
    • Nein gut
  • Mam rada ich kulturu a co sa tika romanov dobre vladli.A keby rusy nebojovali v tej zime krutej tak by ste nezily nevdacny degesi.
  • Chci popřát Vladimíru Putinovi k jeho narozeninám dne 7.10.2017 mnoho úspěchů a zdraví a ještě mnoho let úspěšných bojů za mír. *4*
  • Ahoj,
    myslim,ze putin je inteligentni politik,mrzi me ze s takovou osobnosti se nemohu osobne setkat,nebo alespon ziskat adresu do jeho prez.uradu,byl bych vdecny za jakou koli moznost se spojit s p. Putinem,pokud tato moznost existuje a muze mi nekdo pomoci.
    Diky Jirka
    • Dopuručuji zadat www.kremlin.ru, kde nejdete kontakt na Vladimira Putina.
    • Čau Arci,když pošleš e-mail,pošlu adresu hofmanan@seznam.cz čau
  • Nemagu

    Och, ja nebogaja! U menja teper net deneg - Voloďja, Gavluv i moj syn - u nivó budět - semja. Ja búdu uže - babuškoj. Prijechajte v Pragu, napišite kagda *4* *4* *14* *13* Summer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit