Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Burian

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V.Burián i tak po dlouhé době nemá konkurenta.Dnešní rádoby humor nemá tu opravdovou jiskru a je to úplně jiný druh humoru.
  • Doteď jsem měl za to, že Revizora napsal Gogol?! Máte v životopise tohoto nejlepšího komika všech dob, který těžko kdy bude někým předčen, značné nedostatky.
  • tak právě poslouchám písničky vlastíka *4* jsem ráda že je konečně mám *3*
    verča hadimrška *4*
  • ja osobne Vlastika Buriana mam moc rada,pro jeho skvelej smysl pro humor,improvizaci a jeho nazory na svet a lidi v nem jsou pravdivy.byl to nezapomenutelnej herec i clovek
  • Jojo,pan Burian byl vynikající herec a ve spojení s panem Marvanem se člověk dosti nasmál.Jeho filmy se navždy zapíšou do dějin československé kinematografie a zaslouží si úctu i uznání.Nezapomenutelný PAN HEREC
  • Král Vlasta Burian

    Tak co se Vlasty Buriana týká,herec a komik jako on se ještě nenarodil ikdyž dost se mu přiblížil Jaroslav Marvan.Myslím si,že by stálo za zvážení i to,že by byla vyrobena mince s jeho portrétem,datumem narození a úmrtí a na druhé straně ocenění jako komika tisíciletí !!!
  • král komikov

    Vlasta Burian bol najlepši herec a komik akého poznám,milujem jeho filmy,hlavne Duchačka a U pokladny stal,kde sa na neho hrabe americká kinematografia,on bol jednoducho jedinečný,jeho humor je nesmrtelný a bude bavit ludi aj za sto rokov.
  • kde přesně zemřel

    kde přesně zemřel Vlasta Burian? Vím, že v Praze.Ale v které ulici.
    • jaromirfarnik

      Re: kde přesně zemřel

      Hele Starejberounskej na tento dotaz už jsem odpovídal. Nad Paťankou 14.Ale prasynovec tvrdí že zemřel ve Střešovické nemocnici.Zdraví JarkaFarka *3*
    • Re: kde přesně zemřel

      Vlastík podle tisku zemřel 31.1.1962 ve 2.hod v noci ve své vile na Hauspalce ale podle tvrzení jeho prasynovce to bylo
      ve střešovické nemocnici.Jinak poslední jeho bydliště bylo :Nad Paťankou 14 ( dnes 34-35 )
  • Král komiků

    Už mě dlouho štvou pane Rusňáku ti,co píší o Vlastovi Burianovi bláboly,že se neučil text dokonce že byl hloupý a proto improvizoval. Pro jeho skvělé improvizace byl miláčkem publika, na jeho hry v divadle chodili diváci nesčíslněkrát právě proto,že vnich vždy bylo něco nového pro zasmání. Takového Vlastu bychom dnes potřebovali jako sůl. Smích přece léčí,ale kdo nás dnes dokáže opravdu ze srdce rozesmát?
  • jaromirfarnik

    Burian

    Vážení, celkem slušně udělanou filmografii najdete např.na fdb.cz
    ikdyž i tam jsou odkázáni na to, co jim kdo nabídne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit