Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Burian

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes

    Tak se nám dneska Vlastík narodil
  • Vila

    Zdravím všechny
    Tak jsem se přidala do fanoušků vlastíka...
    Byl to moc fajn člověk
    Není to tak dlouho a byla jsem u jeho hrobu,nafotila jsem si i jeho vilu.ale než jsem jí našla to bylo něco.Jeho vila je hrásná ale přijde mi,že ty lidi k tomu nemaj úctu,jediné co tam je tak odznak.Tad je tma náká ambasáda.a jeho hrob vypadí dost smutně.
  • Absolutně jedna!

    Zdravím všechny fandy a příznivce Vlastíka i ostatních "válečných" herců! Mám jednu prosbu. Nevíte někdo, kde hledat fotografie/obrázky v jakémkoli stavu, ale větším formátu (A3, A2), těchto herců? Jedná se mi o Buriana, Mandlovou, Gollovou, Nového, Marvana. Nemyslím tím fotky stažené z netu. Za dobrou radu budu velice vděčná. Předem děkuji a posílám pozdrav! Š.
  • Smekám . .

    Dnes jsem se zaregistrovala mezi fanoušky Vlasty Buriana, tak bych vás všechny ráda pozdravila. Můj vztah k tomuto skvělému herci a člověku se vyvíjel postupně. Už od malička jsem milovala "Filmy pro pamětníky". Koukávala jsem na ně se svojí babičkou, která mi před dvěma lety zemřela. A já si uvědomila, že od té doby, co tu není, prožívám tyto filmy úplně jinak. Mám ráda mnoho herců té doby /Plachtu, Marvana, Trégla atd./, ale Vlasta Burian mi dokonale učaroval. Zrovna dnes jsem si pouštěla jeho film "U pokladny stál" a manžel se na mě chodil dívat, čemu se pořád tak směju. Asi to umocňuje i doba, ve které se tyto filmy natáčely. Protože dnešní doba je šílená. Prostě miluju Vlastu Buriana, jeho neopakovatelný humor a jeho lidskost, která z něj přímo čiší. Z vyprávění vím, že moje babča si to vykračovala po Praze a chtěla přejít silnici. Na přechodu zastavil s vozem V. B., počkal, až babča přejde a ještě jí pokynul kloboukem. Vždycky na to strašně ráda vzpomínala a já jí docela závidím, že ho viděla na vlastní oči. Mám pocit, jako bych se s ním někdy setkala, ale bohužel jsem se narodila až 15 let po jeho smrti, takže to nebylo možné. Všechny zdravím a doufám, že fanouškové ještě přibudou. *4*
  • Pán herec

    Keď som prvý krát videla film s p.Burianom, Prednosta stanice, bola som úplne očarená jeho neopakovateľným humorom a jeho osobnosťou.Zbožňujem všetky jeho filmy a mohla by som ich pozerať stále dookola.Myslím si,že právom sa nazýva Kráľom komikov.Som veľmi rada,že aj u nás na Slovensku často reprízujú jeho filmy.A pokiaľ tomu tak bude,bude s nami aj Vlasta Burian-Kráľ komikov!Pekný deň *3*
  • Filmografie?

    Co je to proboha za filmografii? Jak můžete takto nekompletní seznam nazývat filmografií? Kde je např. U pokladny stál a další filmy?
  • Král komiků

    Víte,je těžké popsat tak skvělého herce, jakým byl právě pan Burian, jen několika větami.Byl to herec vysokých kvalit,úžasných představ, skvělého charakteru, vskutku vynikající komik, který se svým talentem dokázal úžasnou věc:Rozesmát publikum, zahrát pro lid neopakovatelný zážitek.Vlasta Burian není s námi již 45 let.Vzdejme proto tedy čest tomuto perfektnímu herci, kterému se jeho talentu budeme smát i nadále!!!!!!!
    • paxik

      Re: Král komiků

      s tím nelze jinak, než plně souhlasit ! Můj dojem ze současných herců ve vztahu k umění "staré gardy" je, že se jedná o absolutní nedouky ...
  • vlasta burian fotografie

    http://www.tady.cz/vlasta.burian/
    • Re: vlasta burian fotografie

      To je super stránka,to je vlastnoručně focené?
  • Vlastík

    Při dnešní strašné době,plnné shonu a nasílí je po mě to nejkrásnější,když dávají filmy s Vlastou Burianem.Je to jako něco čemu se říká u jeho filmů vypnout a opravdu ze srdce se zasmát.Jeho humor je vyjmečný a naprosto pohlcující.Děkuji za to že takový člověk tu mezi námí byl!Oto smutnější je to,jak se k němu ty lidé co sami nedokázali nic jen jeho slávu pošlapat a jeho nechutně zničit.Vrátily vubec jeho rodinně co jim sebraly?Nechápu to,ale Panu Burianovy skládám poklonu zato co dokázal a co vydržel.Děkuji i za to,že jsou jeho a né jen jeho filmy dochovány a že máme tu možnost je shlédnout.Je to opravdu balzám na duši a to v dnešní době je opavdu to čemu se říká pohlazení na tom správném místě.Děkuji a myslím že ne jen za sebe Vlasto Buriane v mém srdci máš stálé místečko.Mrzí mě,že jsem neměla tu čest se sním osobně setkat byla by to promě čest být v jeho době a jeho blízkosti. *14*
  • pozravení

    Zdravím vás, rád bych věděl kde je Vlasta Burian pohřben.Chtěl bych mu položit kytku na hrob a poklonit se nejlepšímu českému herci všech dob. *4*
    • Re: pozravení

      nazdar
      • Re: Re: pozravení

        *9*
        nazdar
    • Re: pozravení

      Na vyšehradském Slavíně. Je to místo, které Tě naplní pokorou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit