Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otovka

    foto... podpis...

    a já s nim mam fotku heč.... a mam i jeho podpis... dokonce dva... a vim kde vyrustal... *1* *1* *1* je slaďoušek... *14* *14* *14*
    • Re: foto... podpis...

      nevytahuj se ty kravo!....jak uz sem rikala ja tak je to muj nevlastni bratranek tak zalez ostudo! >:P
      • Jestli je Vojta tvůj bratranec tak má matka je Celine Dion
      • terezija

        Re: Re: foto... podpis...

        jestli je Vojta TVUJ nevl. bratranec, tak Madona je moja nevlastní matka ;)
        • miskad

          Re: Re: Re: foto... podpis...

          Sežerte se tu s těma bratrancema :D Něčí bratranec to rozhodně je ;)
      • Re: Re: foto... podpis...

        tak když je to tvůj nevl.bratranec tak nám všem ukaž fotky kde si ty a on to musíš mít spoustu fotek no nestid se žádní nemáš lžeš není to tvůj bratranec to může říct každý tak můj je zase Jakub Prachař no aspon nekecám jako ty!!!
    • smelu

      Re: foto... podpis...

      já taky! *14*
  • jeri

    Číslo

    Nivíte někdo jak říkal to čislo na mobil? *3*
    • Re: Číslo

      724558996
    • Re: Číslo

      hele studuje Vojta eště DAMU??
    • Re: Číslo

      to čislo je fejk
      • Re: Re: Číslo

        Škoda že to je fake ,mohla být sranda :D jinak zpívá moc hezky *14*
      • jeri

        Re: Re: Číslo

        Jakej zase fejk?? *3*
  • Twl fak nwm co děláte. Vy si myslíte že když jim sen napíšete ať jim to spolu klape tak že si to přečtou??Že na ně nějak zapůsobíte ?? Já nej koukám co se tu objevuje za komentáře *15*
    • Abby-Fabby
      Mluv za sebe ať si klidně píšou co chtějí. Třeba mají lepší pocit, že si na někoho vzpomenou. Vsadím se , že ty by jsi nikomu nic takový ho nenapsala, aby si se neztrapnila. Takže laskavě *10* *10* *10*
    • tohle píšou skoro všude, to samé všechno nej k narozeninám.....taky nechápu, si myslej že ty hvězdy jak z česka tak ze zahraničí polezou na nějaký osobnosti.cz? tuhle představu jim nevyvrátíš, jen ti začnou nadávat, že to je pro fanoušky a takový kecy......
      • Dyk říkal v rádiu když s nim dělal rozhovor Aleš Cibulka, že si o sobě čte co je na internetu.
        • babuteam
          no to sice jo ale nemůžete čekat že si projíždí každou stránku na který je o něm něco napsáno.. :D
  • Bez takových šalených fanoušků by ho to asi ani nemohlo bavit. :D
  • Ahoj

    *14* NIKDO, NEŽERE VOJTU VÍČE NEŽ JÁ. Ahojky jak s máte...Já znám všechny písně ....NIGHTWORK... *3* *1* *1*ON JE NA POVRCH , ALE UVNITŘ *16* *5* A PROTO JE TAK *14* ALE NEVÍM, JESTLI BY SE SE MNOU BAVIL, KDYŽ MI JE TŘINÁCT.... *7*
    • Re: Ahoj

      Hele jako nemysli si že o něm víš nejvíc tky ho mlj a jako vím o něm hodně *3* *15*
    • Re: Ahoj

      Moje kamarádka ho dobře zná a sežene mi VIP lístky na každej jeho koncert. A v rámci VIP se s ním osobně uvidím a kamarádka si s ním normálně povídala. *1* *1* *14* *14* *15* *4*
      • Re: Re: Ahoj

        ty se mááš !! *1* *1*
      • Re: Re: Ahoj

        no a co,vojtik je muj nevlastni bratranec takze s nim i casem zajdu na obed...ale jinak je to fajn klucina...mam ho rada...a to jak se tady vsichni vytahujete uz neni normalni k doktorovi s vama! >:P *5* *13* *9* *3*
        • terezija

          Re: Re: Re: Ahoj

          xDDDDD ttj xDDDD věčí blbost sem asik nečetla xDDD
          ale snaha byla ;DD
        • otovka

          Re: Re: Re: Ahoj

          hele dyž je tvuj nevlastní bratránek tak sem napiš odkud pocází....
        • Re: Re: Re: Ahoj

          I s Tebou AMEN *1* *9*
        • Re: Re: Re: Ahoj

          to ti tak sežeru to můžu říct taky že je můj bratranec !!
          • Re: Re: Re: Re: Ahoj

            Haha, přesně. To ti nikdo nežere
            • kuky1299

              Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj

              mno jako "Vojta je můj bratranec,je skvělej,jóó,prostě na něj nikdo nemá,když má čas,zajdeme na oběd,vycházím s ním vcelku fajně!!"
              toto mohu rict taky omg kdo ti na to skoci?? jo je to muj bratranec to ti nikdo nezere a co kdyz je to bratranec muj??omg
              dej dukazy pak budeme vseci verit jzs *16*
  • Vše nej k narozeninám!!!!! *14* *3* *4*
  • žeru ho *14* *14* *14*
  • Vojta je boží zpěvák a i herec...fakt super...fakt si ho moc vážím,ale i cele kapely Nightwork...a Dekuju za ní...a ohledne Tatiany...Vam co si myslim do toho nic neni...kazdemu se nekdo líbí...
    opravdu DÍKY za to,že jsou...:DDD
    *4* *3* *4* *15* *1* *1*
    • Co se týká Vilhelmové, tak s tvojim tvrzenim by pravděpodobně nesouhlasil její manžel - v tomhle Dyk totálně zklamal a selhal.
  • dw

    Já bych se z toho asi posral* je tak krásnej ale i kuba prachař prostě jsou dokonalý
  • :-)

    Hele jaký je to jeho číslo co povídal?Je tak sladkej. *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit