Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta je nejkrásnější !

    Tak za 1) tenhle profil jsem zakládala já tak doufám, že se vám líbí...za 2) Vojtíšek je jen můj, takže nesahat *14* a za 3) Je prostě užasnej *14*
    • Re: Vojta je nejkrásnější !

      *9*
    • Re: Vojta je nejkrásnější !

      tak se nezapoměn pochlubit .. omg *9*
  • Vojta je nejkrásnější !

    Tak za 1) tenhle profil jsem zakládala já tak doufám, že se vám líbí...za 2) Vojtíšek je jen můj, takže nesahat *14* a za 3) Je prostě užasnej *14*
    • hezkej

      jo moc se ti to povedlo vojta je fakt moc hezkej taky bych si dala rict *14* ale kdyz se teda tvuj tak ti ho prenecham *4*
  • mam te rad

    ...mam te rad....))) *4*
  • vojta

    chtělo by to vic fotek,ale jinak dobry:@) *4* *1* *3* *5*
  • SUPEER

    Vojta, talentovaný herec.... krasavec s krááásným úsměvem.
    A jeho oči jsou..... *14*
  • Šampónek

    Včera se mi dostal do rukou časopis Týden. Je tam na titulní straně a pár fotek je i uvnitř. Je to neuvěřitelné, ale on vypadá jako šampónek i v montérkách. Takhle zženštilého chlapa jsem snad ještě neviděla, možná ještě mladý Brzobohatý je stejný případ. To nejsou chlapi, to jsou parodie na chlapy :-)))))). Toho bych doma nechtěl ani na okrasu *15*.
  • ahoj

    Ahoj Vojto, chtěla bych Tě pozdravit a říct Ti, že jsi fakt skvělej a talentovanej mladej herec,a navíc krásnej :-) Můžu se Tě prosím zeptat, kde bych sehnala Tvůj autogram? dík DIGI *14* *3* JInak Ti přeju mnoho dalších úspěchů!!!
  • nothing

    Mno holky, třeba se tad poperte. Jo Vojta je opravdovej talent, umí udělat show a koneckonců, co si budeme povídat, je to kocour. Ale s tim, že by šlo o jeho číslo? Copak jste tak naivní? Vojta nepotřebuje žádnou 16 nebo dokonce i mladší. Je to kluk, co už má věk na rodinu, co chce něco víc než jen úlety. Jo holky, jen sněte dáál *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • miskad

      Re: nothing

      Je to pravda,uživateli JÁÁ :D
      • Re: Re: nothing

        Je to pěkná blbost
  • Vojta

    Víte že Vojtu učila moje babička?
    • Re: Vojta

      vis, ze vojtu uci muj tata??? *15*
  • Ten Vojta to je stejně kus *14* *2*
    • To teda joooooo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit