Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta

    Tento chlapec, pokud bude chtít dotáhne svou kariéru hodně daleko. Podle mého soudu má nezaměnitelný, jedinečný hlas a takových mladých mužů s tímto hlasem moc není.Jeho vzhled mu přidává ještě na šancích, ale zpěvem si vždy dokáže přivábit lidi kolem sebe i ty, kteří byli na vážkách, zda je dobrý nebo ne, protože on dobrý je a přeji mu ať je hodně slyšet a nezkazí se ! Alička. *14*
  • Tři životy

    včera jsem viděla pohádku Tři životy a musím říct, že to byl opravdu fajn výkon! *4*
    • Re: Tři životy

      herecký samozřejmě, kdyby někdo myslel na něco jiného *1*
  • fffff

    slečinky, kolik vam je, vratte se do reality .... hadat se čí je ... no nevim .... ale reknu jedno, pohadkovej svet neexistuje, ale z toho vyrostete ... jinak je to tu pekny ...
  • Ty jo ...

    Já jsem si původně myslel .... ten Vojta Kotek nám ale vyrostl .. a on je to jinej VojTa *4*
  • Peníze nejsou všechno!!!

  • Promin ja byla na dovolené a zapoměla sem jinak všechno nejlepší
  • nejfaninka

    x)

    Všechno nejlepší Vojto! :)) Dan Radcliffe má taky narozky :D
  • Vojtův UPDATE

    Novinka pro fanynky!!! Vojta dokončil DAMU a stal se nejúspěšnějším studentem v ročníku. Dále má angažmá v ND a hraje ve hře od W. Shakespeara DVA VZNEŠENÍ PŘÍBUZNÍ. Má před sebou skvělou budoucnost!! *4* *4* *4* SELMA
  • terezija

    :** děte sa bodnút ;D

    jestli tu negdo má neco proti vojtovi tak ať tu nic nepíše... vojta je nejlepší už onom svojím hlasem, ty víšky a falzety co zpíve on, nezazpíve nigdo.... už onom quli tom je neodolatelný... a taky kurňa pěkný... *14* *14* *14*
    myslim si že šecky české osobnosti by shrábnul do kapse jak zpěvem, tak hraním a simpatií ;DD *14* *14*
    • Je svoboda slova...

      ... a mohu klidně napsat, že Vojtěch Dyk je podprůměrný zpěvák, který je známý díky tomu, že provokuje.
      • miskad

        Re: Je svoboda slova...

        Tim se ale proslavil.Někdo se pro proslavení svlíkne,někdo holt vymejšlí crazy texty a chorošku...nevim co řešíš
    • Re: :** děte sa bodnút ;D

      Kolik máš tříd?jestli nějakou vůbec máš.Já jen ...ten pravopis
      • terezija

        Re: Re: :** děte sa bodnút ;D

        já su z Valašska víš?!!
  • Vojta v HK

    kdo by chtěl Vojtu vidět na prknech co znamenají svět a neharcovat se až do Prahy, tak zavítejte k nám do Hradce Králové...včera tu hrál v Ledovém hrotu a v neděli má před sebou ještě Láska vole!
    jinak to je hroznej sympaťák, sice na mě koukal poněkud podivně (no comment proč), ale chvilku sem si s ním povídala a mám i fotku s ním *5* zlatíčko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit