Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach já toho Vojtu totálně miluju ♥ on je prostě božíí *14* *14* *14*
    • Ty seš totální trubka *6* *6* *6*
  • Vojta je the best!

    Sice ho neznám, ale působí na mne neuvěřitelně příjemným dojmem. Je to nejen sexy chlap, ale hlavně si myslím, že to má i v hlavě srovnaný, nesplývá s davem, není to žádná tupá ovce - je to takovej překrásnej poklad v dnešní době! Bože, holka, kterou bude jednou milovat bude v sedmým nebi. Vojta je super!!!!
  • mirumiru

    Vojta

    Je to dokonalej kluk!Má perfektní hlas.Fakt bych se do něj dokázala okamžitě zblbnout a vůbec mi nevadí,že jsem stará raketa,proti němu:o))) *14*
  • lejli

    soutěž o podepsaný časopis!!!

    jeslti chcete vyhrát jeden ze tří výtisků časopisu Only Men podepsaný Vojtou Dykem, zúčastněte se soutěže na http://vojta-dyk.info/site/vanocni- soutez-2008/ Hodně štěstí, přeje administrátorka webu Vojta-Dyk.Info *5*
  • Vojta je NeEeJ

    _Vojta je ten nejbombovější kluk_on je tak nadhernej (:_A jeste ke vsemu ma upa skvelej hlas..._proste uzasnej (:_
  • ma holku

    nevite jestli ma vojta holku je totiz super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • lejli

      Re: ma holku

      mám zato že chodí se svojí dlouholetou přítelkyní Markétkou ;)
  • Ahoj! Vojto!!! Mám Tvá! cedéčka a jsou skvělá!!! Stejně! jako Ty!!!!! Moc krásně!!! hraješ v pohádkách!!!! Jsi i užasný!!!!!!! herec!!! Maš krásnou!!! barvu hlasu!!! S Ondrou Havlíkem děláte! krásně to broukání!!!!!!!!, já tomu tak říkám!!!!!!! I filmy s Tebou!! jsou Nadherný!!!!!! Kapela Nightwork!! je!! je celá!!! užasná!!! Patříte!! mezi mé nejoblibenější !!!!!!!!!!!!!!!! kapelu!!!!!!!! Doufám že budete zpívat zase! v Písku! Já jsem byla na Vás!! v Písku!když jste vystupovaly poprvé!venku! jak pršelo!! na Píseckých slavnostech! Po druné jsem nebyla!! Rodiče mi to nedovolili!!!!!!!!, nedali!!! mi peníze na drahé! vstupné!!!! Mě!!to ale mrzelo!!!! a mrzí!!!! do ted!!! Ahoj!! Tvá faninka!!! Pája!!.
    • Ty jsi asi fakt idiot, mohla bys to PSÁT alespoň NORMÁLNĚ?! Normálně napiš že jsou skvělí a žes tam byla a hotovo.A ty vykřičníky všude jsou dost trapný! *10* "Pájinko"
  • Holku má

    Holku přece má!Markétu Frosslovou!Taková ta kudrnatá bruneta,hraje v Pojištovně,hrála v Redakci,...
    http://www.osobnosti.c z/marketa-frosslova.php
    • Re: Holku má

      JAK KDYBY TO NEBYLO JEDNO
    • ms1978

      Re: Holku má

      S Markétou se prý rozešli a pokouší se o K.Nývltovou... *7*
      • Re: Re: Holku má

        taky jsem to zaslechla a mate po klukovi
      • Re: Re: Holku má

        a kdyby napsali,že chtěl skočit z okna tak tomu uvěříš?
        • ms1978

          Re: Re: Re: Holku má

          Proto píšu prý a otazník,tady asi někdo neumí číst...
          • Re: Re: Re: Re: Holku má

            *15* tak číst asi jo
      • lejli

        Re: Re: Holku má

        nevěř bulvárům *3* Vojta sám na posledním koncertu řekl, že jeho přítelkyně je Markétka...je to necelých 14 dnů zpátky *3*
  • Heleď holky a není Vám to takhle blbý? Pořád do sebe ryjete... Sice vím, že má každý člověk právo vyjádřit svůj názor, ale všechno má svý meze.. To si jako myslíte, že tenhle blog založil on, že tu píšete takový kraviny? Je mi jedno, co mi k tomu napíšete, ale já se vyjádřila tak, jak jsem chtěla ... *16*
  • Herec a hudebník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit