Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gramatika

    Jo a holky, kluci, zamyslete se nad tou gramatikou, to co tu občas vytvoříte, nad tím zůstává rozum stát... *8* Lucie
  • Ne.....e se do něj furt, snad ví co dělá ne???, je dospělěj tak co, já jim to s TáŇoU přeju, A co na něm vidíme?? je hezkej, sympatickej, talentovanej herec a zpěvák a jeho songy s NightWork sou úžasný.... *5* *4* *4*
    • *16* *16* Proboha a co ten manžel!!!! Ten už je jako odepsanej a nemá do toho co mluvit?? *12* *11* *10*
  • Plzen je nejlepší
  • ku..a pochopte, že Vojtu nikdy mít nebudete, aŤ se vám to líbí nebo ne. Co si myslíte???, že jako půjde po nějaký pubertačce??? PROBERTE SE....tady slintáte, ale chtěla bych vidět jak mu to řeknete do očí. Nazdar. *7* *7*
  • ahoj

    Vzhledem k tomu ze Vojta si tohle nejspis nikdy neprecte tak budu aspon chvili placat do vzduchu svoje dojmy. *1* (Protoze on je jedinej, komu bych to chtela rict.) Nikdy jsem ho v divadle hrat nevidela, presto verim ze ma na to minimalne takovej talent jako na zpev. A ze vim jak zpiva (prestoze jsem ho na zivo nikdy neslysela). Pisnicky od Nightwork jsou vazne genialni..tavyborna ujetost, to nejde asni popsat.. *4* No, pokracuj Vojtechu at se ti dari. *3*
  • Pojďte na Facebook do Vojtovy skupiny!

    Ahoj,

    zvu vás všechny na Facebook do fanklubu Vojty Dyka. Tam se dozvíte pikantnosti z jeho soukromí - zda je gay, jak zpívá a zda ještě chodí s Markétou. Taky jak hraje v divadle a kde ho právě můžete vidět - v událostech jsou zařezeny koncerty Nightwork a jeho vystoupení v divadle.

    Adrese je http://www.facebook.com/group.php?g id=48694812393

    Vašek Bartoš
  • Oprava

    Oprava adresy http://www.facebook.com/group.php?g id=48694812393
  • neposlouchám

  • druhořadý herec a zpěvák

  • Ahoj holky , nevíte kam si napsat o podepsané foto ?? *7* díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit