Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vvvv

    DÍVALA JSEM SE NA SUPER.CZ A VYDĚLA JSEM TAM ŽE TA JEHO PŘÍTELKYNĚ HROZNĚ ŽÁRLÍ NA JEHO FANYNKY A ŽE MU DĚLÁ SCÉNY. NEVÍM JAK S NÍ MŮŽE VYDRŽET???? *7*


    JINAK VOJTÍKKK JE SUUUUPPPEEERRRR!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: vvvv

      hele taky je to bulvár takže nemůžeš všemu věřit....
  • je můj

    Vojta je můj!!!!!Fakt studuji DAMU a chodím s ním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: je můj

      n to ti fakt věřim!!!! *1* *1*
    • Re: je můj

      To víš, že jo.. :)
      Tuto vykládej ptáčkům na střeše a né nám tady :)
      Sorry holka, ale takovýhle pipky nesnášim ... *5*
      • Re: Re: je můj

        .. a ještě tu o Karkulce, prosííím *9*
  • Tvorba Vojtěcha Dyka se mi moc nelíbí. Je známý celému národu jen díky písním Globální oteplování (kde se dotkl problematiky gayů) a Tepláky (na Českém Slavíkovi 2010 byl on se sovu skupinou v teplákách a působili jako exoti). Staví na provokativních tématech.
    • Nightwork jako exoti nepůsobili, to spíš ty lidi tam, co nejsou schopný po Vojtovi zopakovat pár slov.
  • Super herec,vše nejlepší k 29. narozeninám.
  • lina25

    Přejme mu štěstí

    Lidi, proč se tu dohadujete zda má holku nebo ne? Není to jedno? Já osobně mu přeji štěstí,nějakou fajn žábu, která ho bude mít ráda, on já a prostě si celkově spolu padnou do noty. Jinak na koncert skupiny mě vytáhla kámoška, aniž bych předtím věděla, kdo tam hraje, a fakt respect. Vojta má neskutečně pěknej a čistej hlas, a vysokej rozsah.
  • aduš

    Je mocinky pěknej!!!!!!Když jsem ho viděla poprvé na živo mále jsem se zbláznila je fakt mocinky boží!!! *14* *14* *14* Ale je škoda že s námi chodit nechce !!!:(Už jsem se s ním potkala asi 10krát a taky jsem se ho ptala jestli někoho má!5íkal že jo!!! *9* A potom ještě řekl že nechce chodit s žádnou poblázněnou faninkou!!!Tak se chovejte normálně a možná máte šanci!!!!
    • lejli

      Re: aduš

      tak jak lehce znám Vojtu, tak tohle by určitě neřek... *7*
      • lina25

        Re: Re: aduš

        Já si taky myslím, že by to určitě neřekl. Ten si svých fanoušků váží. A proč ses ho na to vlastně ptala? Je to docela osobní nemyslíš? *7*
        • lejli

          Re: Re: Re: aduš

          Hlavně Vojta není člověk, který by na potkání mluvil o svém soukromí. Maximálně se omluví a řekne, že to je jeho soukromá věc a že do toho nikomu nic není. Vm z vlastní zkušenosti *1* *3*
          • lina25

            Re: Re: Re: Re: aduš

            Jo, taky jsem s ním párkrát mluvila, a nevypadá na to, že by své soukromí troubil do světa. Takže, reakci co ty píšeš, bych od něj asi taky čekala *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: aduš

              Ehm *7* "mocinky pěknej, mocinky boží" *7* panebooože.. Seš teda odvážná se ho takhle narovinu zeptat, když tě vůbec nezná. A jak myslíš "nechce S NÁMA chodit". Jakože bude mát 5 bab najednou? *1*
  • Krásné narozeniny Vojto!♥♥:* *14* *14*
  • vojta

    Sorry spletla jsem se to my říkal h.t..jinak vojta je super cool
    • lina25

      Re: vojta

      Kdo?
      • Re: Re: vojta

        honza týža
  • Pan Dyk je pro mě těžké zklamání, jeho tvorba sice nikdy nebyla bůhvíco,ale bylo to milé,vtipné,bohužel chlapec nějak neustál úspěch.najmout si souložící striptéry o něčem vypovídá,ale proti gustu...Zaráží mě, že na otázku V.I.P.zpráv ohledně vysílatelnosti, odpoví, že je mu to u p...e.Nejsem žádný velký příznivce jmenovaného pořadu, nejsem ani velký příznivce pana Dyka,ale opět se mi potvrzuje, že kde není morálka a vnitřní hranice, tam dostává příklad pro mnohé mladé - tím pan Dyk bezpochyby je- pořádně na frak.A to mi, pane Dyku ,u p...e není.
  • dajanka

    K SVÁTKU

    přeju vsechno nej nej nej nej k svátku!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit