Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shrnutí

    řekněme to takhle..je to krásnej, talentovanej herec i zpěvák, na ulici bych se za nim určitě ototčila, protože je to hezkej kluk, má přítelkyni(podle toho co tady čtu) a je v pohodě a milej..dokonalost sama..tak to jeho přítelkyni přejme a konec.. *13*
    P.S.:stejně je boží.. *14* *14* *14* *8*
  • Peníze nejsou všechno.

  • gabinkajonas

    NE!

    Vojta ma holku?!Jak se jmenuje?!
    *9* *9* *7* *10* *5* *16*
    • martina20

      Re: NE!

      Markéta *1* *1* *1*
      • Teď to není markéta *2* , ale Tánička *4*
      • Markéta- blbost!!

        No tak musím vás zklamat. Studuji s Vojtou DAMU a on chodí s úplně jinou holkou- je ji 24 let a není to herečka, ale studuje divadelní obor. Je to moje dobrá kámoška a už spolu i bydlí. Jenom Vojta nechce, aby ji obtěžovali fanynky- už se tak jednou stalo. Má právo na soukromí ne? *9* *1*
        • Re: Markéta- blbost!!

          COO?? on nechodi s tou marketou bo jak se menuje?
        • Re: Markéta- blbost!!

          Na soukromí má právo,to máš recht,ale nemyslíš,že teď jsi z jeho soukromí něco odtajnil? ...co myslíš.... *5*
          • Re: Re: Markéta- blbost!!

            Tak ho přestaňte dávat dohromady s nesprávnou holkou., *16* *8*
  • néé

    néééééééééééé!!!!!!!!!! !! On nemůže mít holku..............mááááá býtttttt můůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjj....nem yslete si že sem sobecká ale já ho miluju.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *9*
    • Re: néé

      Ve 14 to možná skončí ... *7*
    • Re: néé

      *9* Ty se tak prober.... *9*
  • nika1979
    Vojta Dyk je v nemocnici zkolaboval....... to teplo.........ňak z mahlo *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • clemi

    to je zajímavý

    vy tady řešíte, jestli vojta má holku nebo ne a mezi tím bulvár řeší, jestli je s jakubem prachařem gay nebo ne... se jukněte na stránky www.super.cz a dejte si do vyhledávače vojty jméno...
    • Re: to je zajímavý

      Pane na nebi,koukám,že lidí co čtou bulvár stále přibývá..a co hůř...věří tomu...! I kdyby byl gay,tak je to jeho věc! Proberte se!!!
  • PĚKNÝ CHLAP, A STAŘENKA

    Teda Vojto, fakticky, kam's dal oči?
    Holky na tebe čekají před domem a ty s Tatuchou??????
    Podívej se kolik jí je!
    Fakt se vzpamatuj.Tohle neni normál! Ty takovej super kluk a Tatranka?
    Je sice celkem hezká, a celkem vtipná, ale to je všechno!
    Teda jak já ti radim, radši mlaší, nebo stejně, nebo jen o jeden jediný rok starší!!!

    A jinak ti chci říct že jsi super zpěvák a i herec.Vím ze vvé skušenosti že to není nic jednoduchého.Bydlela jsem v Anglii a tam jsem byla chvíli dobrá zpěvačka Katty.A hrála jsem v Americkim filmu.Nic jednoduchého!Takže jsi fakt skvělej a ještě jednou...radim ti mladší holky! Kateřina Fajová, 22 let
    • a slyšela jsi někdy to,že v lásce nezáleží na věku? a co je ti po tom s kym on chodí vždyť ho ani neznáme ;)!
  • peníze nejsou všechno.

  • Vojta je super

    Vojta je strašně milej klučina...A je jedno jestli je zadanej,stejně ho žádná z nás nedostane tak co se tu rozčilujetehlavně ať je happy a ať kluci zahrají v Brně..jinak Kometa 4ever:-D *13*
  • fanweb

    vojta-dyk.info už zase nejde? nebo je to jen můj problém? *7*
    • lejli

      Re: fanweb

      ahoj, opět mám problémy s hostingem /teda spíš asi s doménou/, ale pracuju na tom, aby to co nejdřív šlo *3*
      • Re: Re: fanweb

        díky, bylo by strašná škoda, kdyby ten web zanikl, je perfektní, obdivuju tě, že to všechno stíháš *3*
        • lejli

          Re: Re: Re: fanweb

          Majo, díky moc za chválu! Vážím si toho. Jinak web už zase šlape tak, jak má :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit