Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B herec a B hudebník.

  • ahoj

    navite jeho email *7*
    • Re: ahoj

      Víme *3* , ale nepovíme... *1*
  • Hudebník a herec.

  • béčkový herec a béčkový hudebník.

  • Působil ve skupině Nightwork.

  • Skupina Nightwork působila v letech 2006-2013.

  • Vojta a já

    ahojky Vojtu moc dobře znám je to ségry kámoš i Kuba,,chodili spolu na školu a hráli v DAMU..je to supr kluk akorát děvkař:D:D *14* *1* *3*
    • Re: Vojta a já

      děvkař?já ho teda znám a tohle bych o něm nikdy neřekla,má dlouholetou holku a to,že se baví s holkama neznamená,že je děvkař,to by s nima musela spát což nespí
      • Re: Re: Vojta a já

        Markéta ale v jednom celkem nedávným rozhovoru řekla, že se rozešli...dali se zas dohromady? I když, co na tom záleží, je to jejich soukromí...
        • Re: Re: Re: Vojta a já

          tak ikdyby neměl markétu tak holkař prostě není,já jen reaguju na tohle
        • lejli

          Re: Re: Re: Vojta a já

          je pravda, že to je jejich soukromí...jen dodám, že teď v sobotu byla Markétka v Mecce na koncertě s Vojtou, takže... *3* *14*
  • nemate?

    Nemate nějakou fotku kde je mu milašek vojta nahý?Možná si myslíte že jsem uchylná ale myluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *14*
    • Re: nemate?

      *15* *15* *15* *15* *15*
      mYluješ? *15* *15* *15* *15*
  • monyty

    Ja vam neco reknu...nechapu proc se tady rozplivate..stejne ho nikdy nedostanete..je to obicejnej kluk kterej se dostal do divadla kdyby ste ho potkali na ulici tak by ste se za nim ani neotocily...takovich kluku je na svete dost ...ale to se musite sebrat a ne se rozplivat nad Vojtou...to je muj nazor..ale myslete si co chcete *7*
    • lejli

      Re: monyty

      Já musím souhlasit s Kris, u Vojty se opravdu nejedná jen o to, že to je pěkný kluk. Je hodně talentovaný, jak na poli hereckém, tak pěveckém. Ostatně, každý, kdo ho někdy viděl hrát nebo zpívat, to musí chtě nechtě potvrdit. Krom toho, Vojta je veliký sympaťák a kluk, který stojí nohama pevně na zemi - toť názor z mých osobních setkání s ním. *5*
      • Re: monyty

        Konečně někdo,kdo má normální názor:-)Wow!Ty ses s ním setkala?A při jaké příležitosti?A viděla jsi nějákou hru,e které hraje?Ve Dvou vzneš.příb.ukazuje zadek(mazec *1* ) A ve Sněhové královně má zase plno narážek na Hrad a na Klause *1*
        • lejli

          Re: Re: monyty

          já o něm dělám web, takže jsme se párkrát potkali :) ale jinak jsem zatím viděla většinu her, ve kterých hraje - kromě Dvou vznešených příbuzných a Lucerny, ale tenhle rest hodlám napravit v únoru :) Jinak vřele doporučuju HOMO 06, které se hraje v A Studiu Rubín teď 8. ledna...fakt to stojí za to *5* Vojta i Pavla Beretová a Lukáš Příkazký tam naprosto excelují :) A Sněhová královna se ani nemusí komentovat, Vojtův Havran je už teď legendární :))
    • Re: monyty

      no to jsi teda mimo...myslim ze uz si to ani asi neprectes...ale nesnasim lidi co jenom zavidi...jo a mimochodem obycejny se pise tvrde y...a ne mekke.myslim ze na vojtecha dyka by se podivala kazda...chodi krasne oblikany....ma krasne hnede vlasy a krasne oci ....muzes mi verit ze se za nim kazda otoci.....na rozdil od nekoho....
    • Re: monyty

      Já pravidelně jezdím do divadla, na představení ve kterých hraje(Dva vznešení příbuzní,Sněhová královna,Lucerna)a můžu ti potvrdit,že to není jen o vzhledu.Má úžasný talent a charisma.
  • :-))

    Každý někoho má, dokuď nepotká mne :-))) hhh Rozplývat se nad jeho charismatem a sexappealem tady nebudu.. Stačí, že při pohledu na něj slintám doma před přítelem.. :-D Zajít si s Vojtou na drink.. proč by ne.. Slečna neslečna, přítel nepřítel, co je na tom, zajít na drink ;-) *4* Lucie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit