Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
454 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dyku, Dyku kam jsi dal oči????? No, že budeš na vdaný maminy to nikdo z nás nečekal!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Já si myslím, že na věku nezáleží,když si spolu rozumí. Tak například v našem městě je žena, který je 45 a má chlapa, kterému je 26. On ji zahýbá, a jí to ani nevadí, a to o tom ví a ještě se s tou holkou o svého přítele dělí. Berte to někteří i z jiné stránky, třeba jim to moc dlouho už nevydrží, i když tím nechci říct, že bych jim to nepřála, to ne. Snad mi tedy nebudete mít zazlé můj názor. *3* *3*
    • Samozřejmně, že jim to nevyjde, to snad musí vědět hlavně Vilhelmová ta je starší.
  • :P:P

    Bože lidi, Copak si vážně myslíte že je to jeho číslo ? Kdyby to bylo jeho číslo tak by to byl největší "Kaskadér" na světě. Jasně je to IDOL ! Je celý perfektní , Má ÚŽASNÝ hlas je to skvělý herec dokonce i tanec a jódlování skvěle zvládá . Jenom mi nejde do hlavy proč zrovna ON by zveřejňoval svoje číslo. Aby ho splašený fanynky pronásledovali neustállým voláním ? Je mi 14 takže vim že možná mluvim jak dospělá , ale tohle je pravda. Bóže radši zajděte na jejich koncert, vyfoťte se s nim jako většina jeho (jejich) fanoušků , ale neschánějte jeho číslo..Myslim si že to byl dal jen svym opravdovým kámošům/kám A ne jen tak někomu ;) Ale přiznám je to fakt kus chlapa..A už se těšim až pojedu na jejich koncert ;)
    • terezija

      Re: :P:P

      konečně múdré slovo;) přesně tak ;))
      • Re: Re: :P:P

        Děkuji :D:)
  • Jsou lepší zpěváci než Dyk

    Já nevím, co na tom Dykovi vidíte. Z písní, co jsem slyšel, mi připadaly průměrné až podprůměrné. Tuto patrnou nedokonalost vynahrazuje tím, že na sebe upozorńuje. První hit, ten o gayích, tím pobouřil některé gaye a upozornil na sebe; když nazpíval svůj druhý hit, Tepláky, tak nějakou dobu v tomto oděvu chodil spolu se členy Nightwork a znovu tak na sebe upozornil (v teplákách byl i při vyhlašování Českého slavíka v Státní opeře). A nyní šel se členy kapely do ZOO! On na sebe upozorňuje jen provokativními tématy, jinak by zůstal ve stínu lepších zpěváků (podle kvality písní, hlasu) a nebyl by tak slavný, jako je ted´. Lidi, pochpte to! Za 10 let po něm nemusí štěknout ani pes.
    • terezija

      Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

      podivaj, každý má svojého favorita, to snad chápeš... ale oto jako nejde de o to: Vojta Dyk je ZPĚVÁK! pokud hudbě opravdu rozumíš, tak bys měl/a vědět, že Vojta je jeden z nejlepších zpěváku své generace ( možná i nejlepší) v Česku - jak rozsahově, což je až neuvěřitelné(má kolem 5ti oktáv - což je opravdu NEUVĚŘITELNÉ) ale i barvou hlasu, a jak sa dokáže s tym hlasem vyloženě hrát, glizovat... Jenomže ty, i mnoho dalších lidí ho znáte jenom z Nightwork - Nightwork vznikla jenom taková skupina vyloženě ze ZE SRANDY... prostě si chccú udělat srandu, např. písničkou globální oteplování si dělajú srandu z buzerantú, songem Tepláky ze spartakiády (i když sa v tych slovoch dá vyčíst i něco víc ;))) jo, prostě sranda mosí byt... ALE TO NENÍ VŠECHNO!! Vojta je prostě ZPĚVÁK. mimo nightwork zpívá v nádherných muzikáloch plných myšlenek, s orchestrem a na benefičních akcoch. je to mimo jiné taky herec v myšlenkovytých divadlech, a má výborné názory jak k životu, tak k politice, k herectví a další...je to prostě umělec. jenomže většina lidí ho zná jen z Nightwork - jasně, chápu že ti texty ightwork příjdou podprůměrné, ale ho nemožeš vidět jenom v téhle stránce. jinak je to velice hluboký člověk. a mimochodem, nightwork sú sice blbci, možná až někdy s dost trapnýma textama, klipAma atd, ale muzikou jsou nehorázně skvělí, na to že sú to amatérští muzikanti ( z hlediska hudebního ;))) Vojta Dyk spolu se členy skupiny si prostě dělajú srandu tak to pochop... ale říct, že by měl zústat ve stínu lepších zpěvákú v ČR tak to je totální blbost, pokud tomu teda opravdu rozumíš...v české republice ze současných zpěvákú by sa s nim mohl KVALITÚ HLASU rovnat možná jedině Kamil sStřihavka, Láďa Kříže a Jan Sklenář.
      a tym, že po něm všechny cérky jedú, to už je o nečem jiném protože každému sa lúbí někdo jiný...
    • Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

      Proč se nám líbí? Tak zaprvé- Písničky Nightwork jsou vtipný, "Tepláky" jsou dost šílená písničky, ale je náhodou vtipná, "Globální oteplování"..no, nevím proč proti tomu někdo něco má, nemyslel to nijak špatně proti gayům. A zadruhé, Dyk je skvělej herec, třeba v "Ženy v pokušení" byl upe skvělej. Takže proč by se nám neměl líbit?
    • Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

      Řada zpěváků by si zasloužila větší pozornost než Dyk. Dyk totiž sází na provokativní témata a proto je tak populární.
      • Aspoň je v něčěm originální
      • Re: Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

        Vojta je především výborný zpěvák a v neposlední řadě také herec...Nevím jaké zpěváky máte na mysli,kteří by si zasloužili větší pozornost.Zkuste si poslechnout více jeho písní a zjistíte,že zazpívá skoro vše a bravůrně..
        • Souhlas, souhlas a ještě jeden souhlas *3*
        • Re: Re: Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

          Akorát se mi zdá, že je předykováno.Zpívá dobře to jo.
      • Re: Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

        Já taky nechápu, co n něm ty jeho fanynky vidí. Už když vyšel jeho první hit Globální oteplování, tak se mi nelíbil. Druhý hit Tepláky bych přehlédnul, nebýt toho, že skupina Nightwork několik měsíců chodila na veřejnosti v teplákách. Nevím, o čem bude jeho třetí hit, ale bude to něco podobného.
    • Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

      Souhlasím,
      vydělává i na tom, že je krásný, pohledný a seběvědomý, holky ho milují, ale mohou přijít jiní a on zůstane v jejich stínu. Jeho nynější sláva může být momentální, dokáže se dlouhodobě prosadit?
      • terezija

        Re: Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

        a taky si myslím, že ho nikdo nemožete soudit, pokud ho dobře neznáte. neříkám že ho znám opravdu dost, ale vim o něm určitě víc než vy, protože o něm mám přečtené snad všechny články co o něm vyšly ;)))
        • Aby si ho dobře znala, se s ním musíš bavit osobně, víš??
        • Z článků se toho hodně dočteš....to ti asi nepomůže, to byses s ním musela bavit, víš??
      • Re: Re: Jsou lepší zpěváci než Dyk

        Mohu souhlasit, dnes je slavný a zítra bude zapomenutý. Má vůbec nějakej X faktor? Já myslím, že ne.
  • Že vypadají jak mladší brácha se starší sestrou tak to je fakt dobrý, to se povedlo no hlavně, že z nich mají lidi legraci.
    • I mě taky tak přijdou...
  • To je Vojty vec s kym chodi a kdyby se stavel na hlavu tak co jako a ze vam to vadi tak co jako ze vy vsechny ste lepsi nez tana hahaha njn naivky Vojtu zeru a s nim celej nightwork sou bajecny a vy si myslite jaky ste borkyne kdys mate jeho imail *16* *16* no... chybi vam soudnost holky *15*
    • *5* Meleš tady úplný nesmysly *6* *5* *4* *14*
    • Běž si zopakovat gramatiku!!!!! *1*
  • Lidi proboha nechápu co se do něj a Tatiany furt serete! je to jenom jejich soukromá věc.. v dnešní době je rozvedený každý druhý a když to udělá někdo známý tak je z toho hned odeň na střeše!.. A ti co pořád píšou že chudák její manžel.. myslím že se z toho oklepal rychle už má taky novou dvacítku.. je i hodně článků a fotek jak se spolu všichni dohromady baví takže si nemyslím že by z toho byl nějaký špatný.. děti sou ještě malé a zvyknou si.. mohlo to dopadnout o hodně hůř.. a kdyby se spolu neměli dobře tak spolu asi nejsou ne? nemůžete přece někomu říkát s kým má chodit a s kým ne! bych chtěla vidět jak by se to líbilo vám!!
    • Přesně... kdyby nebyli slavní, tak byste ani nevěděli, že jsou spolu, a bůh ví proč spolu doopravdy chodí :D
  • Kurňa lidi nechápu co se mu do toho serete, at si to chodí s kým chce a může být ta holka starší klidně o dvacet let a vám je do toho velké nic! taky mám kluka který je mladší a nevidím důvod proč by to mělo být strašné, akorát ji všechny závidíte a podle mě si vybral dobře. Kdyby chodil s váma pipenkama tak by byl akorát chudák a blbec že si s váma vubec něco začal. Jiank parádní herec, jejich hudbu moc nemusím,ale nemění to nic na tom že je dobrý :) *5*
    • TY JSI K-R-Á-V-A!!! ROZUMÍŠ??? měla by ses jít léčit!!
      • pravda pravdoucí!!
    • Nám to nevysvětluj, běž to vysvětlit jejímu manželovi, ale o tom to v dnešní době je, je normální mít vztah se ženatým mužem nebo s vdanou paní, no kdyby byl Dyk na místě jejího manžela Pavla Čecháka, tak jsme všichni zvědaví co bys tady psala, to by byla Vilhelmová největší trubka v ČR, ale takhle je to všechno supr a príma.
  • nehadejte se

    Už dlouho sleduji vaše diskuse a myslím si že se kvůli mě chováte jako ty blbý holky co neumí ani číst.S Markétou pořád chodím!A děvkař, no myslete si co chcete. *3*
    • nejfaninka

      nej faninka

      *8* to sem napsal vojta??

      ne to určitě neee *16* to bych tam mohla napsat i já: ahoj holky s markétkou chodim a nejsem děvkař!!!! *13* blbooost jinak

      si hroznej simpaťák vojto!!!!!!!!!!!!! *14* *1* *14* *1*
      • nejfaninka

        Re: nej faninka

        kdybys to fakt četl prosííím napiš mi na e-mail klonifac@seznam.cz!!!!!!!!!!!!!! *4* děkuju sem jenom malá holka 11 letá a hrozně bych chtěla tvůj podpis!!!!!!!!!!!!jestli to čteš prosím ozvi se mi!!! *1*
    • ?!!

      To bych sem mohla napsat i já *3*
  • vojtik

    vojta dyk je sladkej. uz jsem ho potkala as 10X a navic sem si snim i chvili povidala. a je dobrej, akorat trosku zakřiknutej, jinak kamaradskej. *5*
    • Re: vojtik

      ošukat ho je málo *14*
      • Re: Re: vojtik

        a neee jednou :o))) jo jo stál by za hřích :o)
      • mirumiru

        Re: Re: vojtik

        Mluvíš mi z duše: *14*
      • Re: Re: vojtik

        WiJtA Je bOzSkEj AlE PoRaD Mi NeJdE Do hLwY Je gAy nEnI GaY?LiBaL Se s KlUkEm...TaG NwM ... *7* JnK KlAsNeJ MoOC BrOuKu... *15*
        • Re: Re: Re: vojtik

          *15* *15* *15* tvoje písmo je úchvatné!
          btw.:gya není,má přýtelkyni a líbal se s Jakubem jen kvůli videoklipu
          • Re: Re: Re: Re: vojtik

            *gay
          • Re: Re: Re: Re: vojtik

            AhA TaG MoOc DeKuJu *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit