Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
454 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro lejli jestli sem zajde...

    máš nějakou představu, jak dlouho nepůjde web o Vojtovi? docela mi už chybí *9*
    • lejli

      Re: pro lejli jestli sem zajde...

      Ahoj, no já doufám, že během dvou dnů naskočí - mám zablokovanej hosting, takže čekám až si správci přestanou stavt hlavu a pustí to. Každopádně se ptá víc a víc lidí, i sám Vojta se mě teď v neděli ptal a já sem bez toho webu celkem nervózní, i proto, že mám zas další spoustu novinek a nemám je, kde ventilovat *8* Takže vydržte všichni a omlouvám se vám za ten výpadek. Lejli
      • Re: Re: pro lejli jestli sem zajde...

        díky za naději *4* , ty stránky jsou totiž moc pěkný!!!
  • lejli

    !!!---HLASUJTE PRO NIGHTWORK---!!!

    Životně důležité!
    http://www.t-music.cz /hudba/t-music-chart/ - novinka č.3 Globální oteplování (hlasuje se do 16. února 1x denně)

    http://abrimpy.cz/top-vi deo-cz/ - klip Globální oteplování (hlasuje se 3x za den)

    Jeslti máte kluky rádi a chcete aby o nich bylo víc vidět a slyšet, tak si najděte chvilku a hlasujte každý den! Díky
  • ginni97
    Nebudu lhát, když řeknu že Vojtu Dyka absolutně žeru :*
  • je můůj

    Vojtík je můůůj je krásnej......úúúplně ho zbožňuju, milujuho je úpe super skvělej... *14* *14* *14* PS:miluju jak zpívá
  • Já tady psát jak jeho a ostatní slavný kluky do kterých jste ta zamilovaný, jak je miluju, tak se jim stydim podívat do očí!!!!
  • vojta-dyk.info

    co se stalo s těmi stránkami? už 2 dny se na ně nemůžu dostat *7* *9*
  • larka

    24 let

    *14* Vše nej k narozeninám. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já Vojtu skoro vůbec neznala a ted když jsem ho viděla 31.12. v partičce jak tam zpíval átd... Tak se mi začal příšerně líbit koukni tese na Youtube- Partička 31.12. Vojta dyk ... Tam je krásnej a v tom županu jáj ... *14* *14* *14*
  • Ta akce u křtu DVD byla asi dost na tvrdo, pořád nevím co si mám o tom myslet, proč tam nebyl jeho táta Pytlík, ten by to asi nerozchodil, že to bylo pro reportéry z bulváru a ti odešli, tak proč ti kluci na to čučeli ?
    Bulvár je hnus, ale toto!!! *13*
  • Zvláštní je, že Vojta až moc často se stýká s jednou ze svých bývalých přítelkyň, cukruje s ní o stošest. Oproti Táně je to krasavice, gazela s dlouhýma nohama. Já být ženská a toto vidět s mým Vojtou, zešílím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší