Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to pravda nechte vojtu bejt je to jeho život a jeho(ikdyž hloupá)volba:
    vypadá to jako byste byli jeho matka......... *14* *14* *14* *3*
    • Hloupá volba to není ;) a jinak pravda že se chovaj jak jeho matka
      • A nechová se spíš Vilhelmová jak jeho matka??
        A nebo on děla taťku těm jejím dětem.
    • možná by si měl představit, že je na místě toho manžela Vilhelmové - no asi by mu moc dobře nebylo *13* *13*
  • m1ajka

    Vojta

    Vojta je opravdu skvělý herec i zpěvák. A co se týče vzhledu je to přesně můj typ ráda bych ho někdy viděla hrát naživo škoda, že nemám možnost se dostat do Prahy. Nevíte náhodou jestli nebudou hrát někde poblíž Brna????
    • lejli

      Re: Vojta

      ahoj, kluci budou hrát přímo v Brně, 17. června v Metro Music Clubu! Určitě se na něj přijď podívat ;)
  • je sladkej

    Studuju na AMU A VOJTU ZNÁM!JE TO SUPER KLUK!A VŮBEC NENÍ NAMYŠLENEJ!!!tO TEDA FAKT NENÍ!JINAK JE MOC PĚKNEJ!DŘÍV JSEM DO NĚHO TAKY BYLA BLÁZEN ,ALE TEĎ UŽ JSEM POCHOPILA ŽE HO NEDOSTANU!A POCHYBUJU ŽE JEDNA Z VÁS ANO!
    • polana

      Re: je sladkej

      My ti to věříme, ale není třeba používat Caps Lock.
    • Re: je sladkej

      Brej, prosím někoho o odpověď. Zdá se mi, jakoby ve filmu Kvaska hlavního hrdinu nazpíval právě Vojtěch. Tuším, že se o tom i jednu dobu mluvilo. Ale jistá si tím nejsem. Je to tedy tak?
      • Re: Re: je sladkej

        ne nenazpíval ho on ale někdo jinej škorpík nebo tak nějak
  • fanynka29

    ccxc

    Nazdar Vojtěch je gay at se vám to líbí nebo ne mužete se aji přesvědčit na vlastní oči na tomto odkaze http://videoklip.osobnosti.cz/jan-m axian--sok-prachar-se-libal-s-kluke m
    • Re: ccxc

      jestli myslíš jak se líbal s prachařem v tom klipu tak to bylo kůli tomu klipu a ne protože by byl gay
    • zuza-nyje

      Re: ccxc

      Né Vojta neni gay, je to složitý na vysvětlování, ale zkráceně, ale jeden můj příbuznej má přítelkyni a ta je kámoška s Vojtovou přítelkyní, což znamená že Vojta asi nebude gay když vím že má přítelkyni...
    • Ahooj

      Vojta neni gay nechapete srandu nebo co a kdyby neco je to fakt super herec takze v klidu jo
      • nika1979

        Re: Ahooj

        ja jsem chapajici. v legraci. takže mě chapejte vy tady heč lina25 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • polana

        Re: Ahooj

        Nechápou.
  • hereckac16

    vojtu znám

    Všichni tady píšete nějaký blbosti o vojtovi, ale vůbec není takový jaký je na koncertech nebo v seriálech a filmech.Je fakt upa jiný!!!!Nejdřív jsem do něj byla zabouchnutá *14* ,ale až jsem ho poznala osobně zjistila jsem ,že není ideální chlap jako byl v mých snech.Nevím jestli to je*9*nebo*4*!!!!
    • Re: vojtu znám

      jezisi ahoj prosim te posli mi nejaky kontakt na neho je mi uplne jedno jaky kontykt pls moc te o to prosim =)) *15*
    • Re: vojtu znám

      no tak ty to v tý kedlubně máš řádně vymletý, to si přečti za pár let, až dostaneš rozum :-)
    • lina25

      Re: vojtu znám

      Víš....nechci ti brát iluze ale on žádný chlap není ideální a zvlášť ten jak říkáš v tvojich snech asi zůstane pouze jen takové snové přání. Nevím čemu říkáš poznala, ale pokuď mluvíš o tom, že jsi s ním na koncertě prohodila pár vět, tak bych mu zase tolik nekřivdila.Pokuď jsi mu vyznala lásku a on tě odmítl, tak za to bych se na něj nezlobila už vůbec *3* Každej si může vybrat *3* S Vojtou jsem se bavila a byl moc milej a ochotnej při focení.
      • Re: Re: vojtu znám

        Vojtu znam tančím s nim v divadle A hrajem v par muzikalech spolu...a je s nim neuveritelna sranda je hodne energetickej a uprimnej ...nevim jak sis ho predstavovala ve snech..ale on by byl chlap opravdu idelani a nejaky veci ze je na koncertech jinej mi neprijde byla sem na hodne koncertech je pred nima docela dost nervozni a dela pro koncerty vsechno chova se tam stejne ne tolik odvazane jako v soukromi ale... *5* *5*
        • kacka97
          Závidim :) Musí bejt super kámoš *4*
        • terezija

          Re: Re: Re: vojtu znám

          ...jasně...
        • Re: Re: Re: vojtu znám

          jo jo, energetickej :D :D :D a kdyby jsi aspon o něm něco věděla, tak víš, že vojta je v soukromí trochu plachej a stydlivej _) jou jou děvče, to ti tady nikdo nežere. Jen se tu všichni předbíháte kdo je lepší a takový kraviny ;)
        • Re: Re: Re: vojtu znám

          se mas teda *8* *8* *3*
        • lina25

          Re: Re: Re: vojtu znám

          energetickej je Red Bull....
      • polana

        Re: Re: vojtu znám

        No víš, jinak se člověk chová k lidem na veřejnosti než v soukromí.
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • Vystudoval DAMU
  • kacka97
    to vím *3* ale proč tu je npsaný že byl letos přijat na AMU.. tak teda nevim
    • Asi je to nějaká blbost *14* *14*
      • A nebo ten životopis je napsanej před těma 6 7 rokama kdy tam byl přijat.Si teda myslim. *4* *14* *3*
  • Ahoj.
  • Jeho číslo

    Jeho číslo co říkal na týtý opravdu není?Já jsem tam volala a někdo mi to vitíp a volal zpátky,ale bála jsem se a tak jsem to položila.Myslíte,že to byl on? *14* *7* *1* M
    • terezija

      Re: Jeho číslo

      nn
    • Re: Jeho číslo

      tak to zkus znova ale je to kusanec co..........
    • Re: Jeho číslo

      no jasně CVRK !!!!!!!!!!!!!! kolik ti , už se prober !!!!!!!! *13*
    • HELP..!!!

      Ahoooj prosím napíšeš mi to číslo.. jenom bych to chtela skusit plsky.. *9*
    • Re: Jeho číslo

      To číslo neexistuje..
    • Vojta Dyk

      Vojta Dyk je gay nebo ne? *9* doufám že ne..
      • terezija

        Re: Vojta Dyk

        proč by měl byt gay?? vogo a dyž sa cucá ve filmu s nejakú cérkú to neznamená že ju milujue VOGO!
        je to herec, chtěl udělat srandu v kapale toš to zahrál VOGO....
        asi ne dyž chodí s tatianú VOGO
      • Re: Vojta Dyk

        Mno to opravdu neni *1*
      • Re: Vojta Dyk

        ne není *14*
        • luucka

          Re: Re: Vojta Dyk

          já jsem na to číslo taky volala =D a řikalo mi to že číslo neexistuje =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší