Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
455 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavelec

    Vojta je též moc krásný, sympatický a talentovaný kluk též se mi líbí..... alee Golman O.Pavelec to je krááásnej kus anebo princátko William... *14* *14* *14* *14*ale všici 3 sou NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ!!! A já je prostě platonicky LOVUJU *14* *14* *14* *3* *3*A AT TI TO Vojto s Táҡou klape *4* *4*
  • nevite

    nevíte někdo je mail *7*
  • Vypadají jak mladší brácha se starší sestrou
  • má můj obdiv

    Vojtěch Dyk....je fakt velice talentovaný....má můj obdiv...nejenom ,že je velmi pohledný ,ale je i herecky a hudebně nadaný....opravdu skvělý....bohužel Vojtěch si podle mne nečte tyto příspěvky...jelikož ani neví ,že existují...ale to je veliká škoda....je opravdu mily a zdá se i v pohodě....(bohužel já mám takové štěstí ,že ho ani nikdy neuvidím... :0(....ale budu se nadále dívat na VKV a poslouchat jeho skupiny...)zatim ahoj...
  • Ještě jinak

    To gid v adrese má být v celku. Jinak hledejte na facebooku "fanklub Vojty Dyka"
    • vojtovi

      dobrý den Vojto jak se mate jste opravdu dobrej jestli bude chtít a budete mít čas tak se mi ozvěte na email ADivisek@seznam.cz budu ráda *1*
      • Re: vojtovi

        nemáte někdo email na vojtu?
        • z.u.z.a.n.n.k.a

          Re: Re: vojtovi

          jÉÉÉ Já BYCH CHTĚLA TAKY EMAIL *14*
          • Re: Re: Re: vojtovi

            hledej hledej.....kdo hledá najde.. *1*
  • lejli

    web Vojta-Dyk.Info opět v provozu

    Doufám, že všechny uklidním zprávou, že web o Vojtovi opět jede v plné parádě. A můžete se těšit na opravdu zajímavé novinky! *5*
  • Autogram

    nevíte vojtovi adresu, kámoška si chce napsat o autogram je z jižní moravy a asi nikde tu vojtu nezastihne. díkas
    • Re: Autogram

      moje mamka ho příští týden oblíká a asi i líčí do jednoho časopisu, sežene mi od něj podpis a já bych mohla požádat i pro tvou kámošku, jestli chceš :-) pak bych to poslala poštou... *3*
      • ellinor

        Re: Re: Autogram

        A jeho adresu nikdo neví? Já bych o ten autogram taky dcela stála... *4*
        • Re: Re: Re: Autogram

          zkus si napsat na tv prima..já ho mám taky tam odtud *3*
      • Autogram

        Nemate někdo vojtovu adresu???Jsem totiž z uherského hradiště to je na moravě a asi ho nikdy neuvidím.. *9* *9* tak jestli ji někdo máte dáte mi ji pls *4* ????
        a vojta je boží!!!!!! *14* *14*
        • Re: Autogram

          Ja chci ten autogram pro kamosku z veseli nad moravou to mate kousek ne? a mame tam pekny divadlo.
      • Re: Re: Autogram

        dikas
  • Nedivim se

    Hey jkao nedivte se že má holku... dyt je fakt mooc pěknej.. ae upa nejwíc mu to slušela na ČT1 v Dáblova lest... To byl uplně k sežrání *14* *14* *14*
  • kirushka97
    Nesnáším ho! *16* *16*
  • Je to dyk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší