Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta Kotek

    Anička : Vojta v sobotu moderoval českou miss. Líbilo se mi to. Gábina : mě taky.
  • Vojtěch Kotek

    Milý Vojtěchu
    Přání k narozeninám a přání hodně
    štěstí,zdraví. *4*
    • Re: Vojtěch Kotek

      taky vse nejlepsi *4*
  • Vojto ty kouříš?????
  • Písek

    chtela bych se zeptet jesli jste chodi do skoly do pisku
    • Re: Písek

      Chodil na španělské gymnázium do Budějovické ulice. *4*
  • Pravda či lež

    Zdravím všechny fanoušky Vojty.Trošku více mě mrzí fakt, že se o tomto človíčku mluví nereálné drby, které se nestaly a ani stát nemohou.
    Jsem velice rád a těší mě, že Vojtěch má hodně fanynek, i když v posledních letech a to od Kašperek (Kašperských hor)z natáčení této fascinující komedie, je velice vytížen.
    Moje zvědavost byla natolik velká, že jsem se odhodlal "skouknout" několik webů Vojty a informace o něm.
    Zarážející bylo, když jsem se dozvěděl, kdo s ním chodí, chodil, koho zná, atd..., tak jsem jen kroutil hlavou.
    Nebudu tady tvrdit, že ho znám dobře, jelikož přes net sem může psát kdokoliv-cokoliv, ale pár dní pracovně jsme spolu strávili čas.Je to úplně odlišný člověk, než-li jsem já, ale je s ním sranda.Rozdíly?Nebo jaký je v soukromí?Úplně stejně jako většina normálních kluků k jeho věku.Další rozdíl z tisíců, že já budu za kamerou, kdežto Vojta chce dělat obojí.Správná volba.Jako kameraman vám mohu potvrdit, že je to suprová práce, která není nikdy nudná.
    Poznáte spoustu zajímavých lidí a je jedno jestli točíte pro TV nebo film.
    Já osobně jsem začínal u psaní novin v deníku mého města.Časem jsem se dostal do TV jako reportér nejmenované TV a pak jsem se "přesídlil" do filmování.To už ale není podstatné, svůj životopis tady rozhodně psát nebudu, spíš mi šlo o ty zbytečné drby, které se tu objevují a nemusí.
    Ruku na srdce a pochopte nejen jeho, ale i spoustu jiných medializovaně známých lidí.
    Pokud máte třeba nějaké dotazy, ptejte se.Pokud to budou rozumné dotazy, určitě odpovím.
    E-mail: studionavri@seznam.cz
  • froya

    Kupec Benátský :D

    Včera sem ho viděla v divadle naživo...boží :D
  • vy jste se zbláznili!!!

    já nevim proč mu furt píšete že ho milujete vždyť to neni pravda jenom podle Tv kde ho vidíte tak to nemůžete posoudit! Ale je to vaše naříkání aby vám napsal jak ho milujete a že si něco uděláte...no fakt praštěný!!! :o)
  • Jsi neuvěřitelně šarmantní, elegantní a sexy chlap :D vážně... :P
  • Zdarec Kotku si drsnej TÝPEK. Moje sestřenka je stebe hotová.Asi ji budu muset něco udělat!!! tak ZDarec LLLEEEOOO
  • Si jeden nádherný krásny mladý muž a hodne sexííí,posielam polibek na líčko :)...si na zjedenie..))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit