Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Vojto!

    Ahoj Vojto asi jako kazde holce se mi hrozne libys skoda ze tady neni naky kluk ktery vypada jako ty cus...jo a ty asi nepises mail ze?jestly mas.ODEPIS
  • ...

    ahojky vojto, na budejarne mam znamy a rekla bych ze spanelstina se da zvladat...a prej si objet skoly..no tak at ti to vydrzi..papapapa
  • vojtaaaa

    on je taaak sexy a neni nic lepsiho nez si pustit harryho pottera s dabingem...jojo muj vojta kotek(kokotek) *14* *14*
  • Ahojik

    Cawky...to by bolo cool keby si napisal *4* si moc super a vazne super sa vyjadrujes :D a si vtipny furt sa smejem *5* si hviezdaaaaa... vela vela vela stastia juuuuuuuuuuuu *3* Vojtěch Kotek 4-ever *14* mam ta rada paaa
  • SLovak fun club

    TAkze ludia ak je tu nekdo zo slovenksa piste na email ide sa zakladat slovak funklub VOJTA KOTEK ....................je super milujem ho ficim na nom on je B:E:S:T *14* *3*
    • Re: SLovak fun club

      ahojky vojta velmi sa mi pacis chcela by som sa s tebou stretnut osobne....vsetky tvoje filmy som videla su super ako aj ty..papa
  • Ahoj

    ahoj Vojto mám vedle sebe svoji kámošku a ta tě úplně žere chce se tě zeptat jestli si byl v dokumentu tAxík díkes *3*
  • vk

    Cao lidi, taky vas vsechny lovuju, jo a ten kotek je frajer a natirac. jsem hrozne najezena kdyz ho slysim a ukapavam, kdyz ho vidim a sem tam si cvrknu do textilu kdyz ho posloucham. je proste trendy, cul , a moc moc sexy. taky si nekdy krupnu kandackem , ale to jsem se vam holky , aleuz dost odhalila. *3* *14* *4*
  • Vojtík je můj spolužák!

    Ahoj lidičky, nechci se chlubit, ale prece jenom, chodim s Vojckem do tridy, je to moc dobrej kamarad, mejte ho radi, zaslouzi si to, moc! On vas ma vsechny taky rad, verte mi! Je to moc dobrej kluk!
    • Re: Vojtík je můj spolužák!

      To by mohl říct každý. *16*
  • Vojto prosím pošli mi tvou fotku na adresu Iveta Opichalová ul.6.května 228 Bohuňovice 783 14
  • Dalsí snowboardaky,na raftaky!!!!!!!!!!!!§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit