Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dabing

    Ahoj Vojto, jsi tu, abychom si mohli napsat něco ohledně dabingu? Potřeboval bych poradit. Ty máš dost zkušeností *3*
  • debil jeden debilni *15*
  • ...

    Nevim jak vám, ale mě přijdou všechny vaše příspěvky dost trapný... Nezdá se vám trochu přehaný to "Jsi úúúžasnej" a "Miluju tě" a kdovíco ještě trochu hloupý? Ne, že bych snad proti Vojtovi, Bradu Pittovi, Tomu Cruiseovi a jim podobnejm neco mela, ale... no prostě je to divný, úchylný a trochu nechutný...zamyslete se...M.
  • Hello!

    ČAU, chci Ti popřát moc hustýho do života a ňáký stejně boží filmy jako Snowborďáci.Hezky slav,je to hloupost,ale kdyby náhodou,tak mi prosím pošli číslo.Čauuuuuuuuuuu!!!!!!!!
  • mas moc krasné oci a v snowboardacich jsi byl fakt suprovejú(a ten ropbertek
  • Adelka

    Preji ti mnoho uspechu v shoubiznisu
  • ahoj

    Ale když odpovíš,zlobit se nebudu,ale je to asi jen moje malá jiskřička naděje *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je proste nej ze vsech!!!

    myslime si,ze kvuli vojtovi prestaneme byt lesby,co jsme byly do te doby,nez jsme se koukly na snowboardaky. :)
  • Kamarad

    Ahoj ahoj ahoj jak se máš zapoměla jsem ti popřát k tvím sedumnáctinám. Ahoj Christa
  • vojtisek

    ahoj vojt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit