Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je moc sladkej!

    Ahoj lidi!Já vám teda řeknu jednu věc je úžasnej, šílím po něm už 1.5 roku!šílený co asi potřebuju doktora!!:-):-)pište
  • Má dobrý filmy a dokonce se mi líbí i jeho reklamy :D což se mi stává málokdy...tak si říkám, že by s Mádlem měli zase natočit nějakej dobrej film jako byli Rafťáci, Snowboarďáci, Gympl, Ro(c)k podvraťáků...
    • Jennie
      konečně se mi to splnilo-Vejška je dokonalá! *3*
  • kočičky

    AHOJ VOJTO VIDĚLA JSEM SNOWBORˇDÁKY BYL JSI TAM ŮŽESNEJ A MÁŠ NĚCO STOU DÍVČINOU Z FILMU SNOWBO´DÁCI NEBO S NAŠÍ SPOLUŽAČKOU NIKOL ŠTÍBROVOU JAK DOPADNE POJIŠŤOVNA BUDEŠ SNÍ NĚCO MÍT?
  • Vojta

    To bych řekla, že je nádhernej!Nebyl někdo z vás na koncertě Snowboarďáků?
  • Buzna

    ŠLAK TĚ TRAFI ABY SI ZDECHL SMRADE ŽEREŠ KOŇSKÝ GOJA!!!!kCHANDINO DILINO ŠERO!!!!!!!!
  • Vojto miluju tě

    Vojto jsi fakt super. Určitě znáš Petra Ham....! Moc se mi líbíš, hraješ dobře ve filmech Jseš moc pohlednej kluk kdybys měl čas a zájem tak tohle je moje číslo 607 776 802.
  • Jsi prostě nej!!!
  • nic moc...

    Ave la Morte....to je jediné,co na jeho osobu můžu říct,pěknej ksichtík to je všechno,co na něm puberťačky milujou...ale to,že nemá žádný charakter to už nikoho nezajímá,že?!
  • Ahoj

    som tvoja velka faninka a odkedy som videla RAFTAKOV si mi velmi simpaticky a stale som na internete a obdivujem tvoje fotky.Skoro vsetky uz mam stiahnute. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Vojto pokecáš na chvilku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit