Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verik

    miluju te 721962436
  • všechno nejlepší!ať se ti splní všechna přání!
  • faaakt hhhhhhuuuuuuuusssssssssttttttttttyyyyyyyy
  • katybe

    taky super

    mozna je lepsi madl ,ale kotek je taky fajn a taky humornej podle mě *14* *14* *1*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • RENDY

    ahoj ty si uzasnej kluk ja te proste zeru mas krasnej hlas si mladej a skoro kazda pata holka o tobe mluvi umis krasne hrat a snoubourdaci jsou pecka a pojistovna stesti taky tesim se az te zase nekdy uvidim nekde hratpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa J.k.
  • ha

    vy ste ale gumy co? bůůůůůůůůůů!!!
  • Vojto!.Vím že tě nikdy nedostanu protože se neznáme a já jsem taky o 3 roky mladší ale vždycky budeš ten nejhezčí kluk.Pošli mi prosím alespoň fotografii s podpisem na adreso Dominika Mottlová Běleč 27363 díky a přeji ti hodně úspěchů s kapelou a s faninkami.Ahoj.A kdybys mi chtěl napsa sms tak piš na číslo:736272733 Pá
  • Miluju Vojtu Kotka

    AHOJ VOJTO!!!ASI JSEM SE DO TEBE ZAMILOVALA AŽ PO UŠI,ALE NEMÁM ŠANCI PROTOŽE JSEM MLADŠÍ A BYDLÍM V BRNĚ TAKŽE SE S TEBOU ASI NIKDY NESEZNÁMÍM.BYLA BYCH HROZNĚ RÁDA KDYBY BY SI MI POSLAL TVOJÍ FOTKU S PODPISEM MOC DĚKUJI.A JESTLI SE NĚKDY UVIDÍŠ S KUBOU NEBO S JIRKOU MÁDLEM TAK JE POZDRAVUJ ODE MĚ.DOUFÁM ŽE VYJDE DESKA SKUPINĚ ROHLICK MOC SE MI LÍBÍ JAK ZPÍVÁTE.MOJE ADRESA:SIMONA KRIŠPÍNOVÁ HOPPOVA 18 BRNO 602 00 TAK AHOJ A MĚJ SE HEZKY:-)STRAŠNĚ SE MI LÍBÍŠ
  • .

    Všechno nejlepší!! :)*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit