Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A stě hloupí, když ho nemáte rádi, ale píšetetam hnusný správy
  • Kotek

    Vojta je sice fajn,ale jediné co se mi na něm líbí je,že mu jde herectví!!!!jinak je úplně stejnej jako ostatní kluci!!!!!
  • AHOJ

    Ahoooj si strasne zlaty a dobry herec ja som zo Slovenska ale to ti dufam nevadi aj ked si pripadam ako uplna tava lebo ako keby som si pisala sama zo sebou ale ak by si tu bol presvec ma o tom ze si nepisem sama so sebou a napis mi na e-mail...potesilo by ma to *14* *15* *14*
  • PRO VOJTÍŠKA

    AHOJ VOJTO.SEŠ FAKT MOC HEZKEJ MAŠ KRASNEJ USMĚV,KRASNY OČI ......NO SEŠ HEZKEJ CELEJ,ALE TO TI PIŠE ASI MOC,MOC,MOC ALE MOC HOLEK.JO ALE MOC NA TOBĚ OBDIVUJU ŽE SE VE ŠPANĚLŠTINĚ UČÍŠ FYZIKU A CHEMII,MNĚ DĚLÁ PROBLÉM VYTRPĚT ČTIŘECETPĚT MINUT ANGLINY NO A FYZIKA NENÍ MOJE GUSTO.UČIT SE V ANGLINĚ FYZIKU NEBO CHEMII TO BY BYLA FAKT MOJE SMRT.TAK AŽ SI TOHLE PŘEČTEŠ TAK MI PROSÍM,PROSÍM,PROSÍM......PROSÍM NĚCO NAPIŠ(JITKA RYVOLOVÁ,ŠEBKOVICE 50,67545) NEBO MI POŠLI SMS(607212578).MĚJ SE KRÁSNĚ A AT TI TO S TOU FAMU VYJDE P.S.:POŠTI MI PROSIM NĚJAKOU FOTKU
  • ...

    Ahoj,tak tady tak ctu tu haldu opravdu zajimavejch dopisu a celkem ziram. Vazne nechapu, jak muze nekdo psat, ze te miluje, kdyz te vubec nezna...to je ale zrejme udel vsech, kteří se pokusi dokazat neco vic nez ostatni.Myslim, ze si to zatim docela uzivas a fakt se ti nedivim:).Taky bych si to uzivala, to mi ver,ale bohuzel pochybuju, ze nekde za rohem ceka banda reziseru a vsichni chteji zrovna me obsadit do svyho filmu:)!Ale to nevadi, dulezitý je prece uzivat si zivot naplno a ne jen snit o neuveritelnych moznostech, ktere nam zivot bud nabidne, nebo nenabidne:).Kazdopadne si myslim, ze kdyz uz nam zivot ty moznosti nabidl,tak se jich mame drzet, takze jestlize ty ses dobrej herec(a ty ses dobrej herec),tak se herectvi drz, protoze by vazne byla skoda hodit talent za hlavu.Preju moc moc uspechu a uzivej zivota:)!
  • promin

    promin za ten prerek, misto objet sem chtela napsat objekt :-)
  • pro tebe

    ahoj vojto nechces mi uz konecne napsat
  • Vojta kotek je B.U.Z.N.A.
  • vojta

    Cau lidi dik za hezke diskuze moc vam dekuju.cauky piste. *1* *1* *3* *14* *5* *4* *14* *3* *4* *15* *8*
    • Re: vojta

      ahojky vojta si super
    • Re: vojta

      je fakt BOMBA mtmmmmr!!! *14*
  • je prostě bombový je úžasný

    ahoj lidi máte rádi Vojtu ano já taky a moc napište mi na e-mail na susu.zuzu@seznam.cz napište mi o Vojtovy a o sobě tak se mějte lidi tak čus...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit