Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je supr..
  • Vojtíšek

    Jak to že tady napsaný kdy se narodil?To je divný protože se narodil 6.1.1988.
  • No nevim...

    Vojta neni špatnej,ale mám pocit že mu ta popularita nějak moc stoupá do hlavy.
  • ???

    Co na něm vidíte? Kdyby jste ho neviděli v televizi, tak si ho ani nevšimnete...
  • kotek

    ahoj,zdechni,vole,NAZDAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jinak je v pohodě...
  • Vojta

    AHOJ VOJTO JSI HROZNĚ NÁDHERNEJ A SKVĚLEJ PROSTĚ TĚ MILUJI A MOC A CHCI TĚ!!!!!!!!!
  • Ahoj, chtěla bych jen říct, že podle mého názoru je Vojta fajn kluk. Nejen, že je sympatický, vtipný, samozřejmě hezký, ale mám pocit, že mu sláva zatím nestoupla moc do hlavy. Jasně, že ho filmy, popularita a všechen ten kolotoč kolem toho změnily, ale přsto je to pořá správnej kluk:) Tak snad mu to vydrží- to bych si moc přála, aby ho netahali bulvárem... teda pokud si to sám nepřeje, jako, že to by mě zklamal... drž se Vojto...:) jestli to zvládneš... budeš to mít super
  • dopis

    seš pěknej
  • Vojtíšek

    Jsi fakt krásný kluk!!!!!!Nebudeš mít náhodou nějaké plakáty kde jsi třeba jenom v kraťasech?????:-)Jestli jo tak by to určitě potěšilo všechny tvoje fanynky!!!!Nevím co ál psát jsi moc a moc krásnej!!!!
  • pro Vojtu

    Ahojky Vojtišku, příští týden se chstáme na tvé snouborďáky a už se moc těšíme. Kdy už nebude tajné co teď budeš natáčet??? Pa a napiš i když vím, že nemáš na všechny čas :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší