Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta je úžasnej herec, kterej společně s Jirkem Mádlem natočili pár skvělejch filmů a patří mezi nejlepší herce České republiky, mám je oba ráda :-)
    • současně s Jirkem Mádlem? Snad s JIRKOU Mádlem, ne?
  • Vojta Kotek

    NAPSALA SEM TI EMAIL ODEPIŠ MI
  • Vojta

    Ahoj Vojto jsi opravdu úžasnej a šikovnej. Já vím že toho máš moc, ale jestli můžeš, tak mi prosím napiš dopis nebo autogram na adresu:Petra Černa, Bohuňov 47,P.Bystřice nad Pernštejnem,593 01 díky Petra p.s.Bývám často v Praze, protože tam mám Tátu a tak jestli chceš, tak bychom se mohli někdy sejít. Ahoj Petra
  • Ahoj

    nebudu ti říkat že tě miluju ,to tě asi už nebaví,ale chtěla jsem ti říct,že jsi dobrej herec a hezky vypadáš!!!!!!!!!!!!! Kdybys měl někdy čas tak mi prosím pošli tvojí podepsanou fotku na adresu Katka Šmolíková,Pražského povstání 1805 Benešov u Prahy
  • REAKCE NA PŘÍSPĚVEK OD: názor (anonym)
    Víš co?? koukni se na jeho filmy z dětství a uvidíš, jak dobře hraje. Je jasné že takoví herci jako třeba pan Menšík, T. Holý atd. už se prostě znova nenarodí, ale on má talent a to, že hraje v reklamách?? No a? Někdo to dělat musí. Chtěla bych tebe vidět, jak by si zahrál/a například něco jako smrt pedofila nebo únos domů. To jsou výkony. Tobě se to mluví, nikdo není dokonalý a věř mi, že ty taky ne. *10* To, že ho nemáš rád/a neznamená, že je špatný herec. *3* *7*
  • Vojta Kotek

    Miluji te Vojtisku a to myslim smrtelne vazne
  • nemám ho rád hraje si na frajírka
  • dííky

    moc ti děkuju ale nemohl bys mi to poslat poštou na adresu vojtová sabina Třebenická8 praha8 18200 ještě jednou díky
  • Čau miluji tě!! Jak jde život?
  • Jsi dobrej dobrej.Ale nejsem na hlavu,abych psala,že jseš bůh!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší