Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dáš mi prosi svoje telefonní číslo?Mě můžeš věřit že ho nikomu nedám! Když budeš mit čas tak prosím odepiš!Zatim Ahoj
  • kamos

    Vojto ty si hustej sice ti to na prkne moc nejede stejne ti fandim p.s. tvuj kamos pozdravuj Jirku Madla cau............................................... ...........
  • Vojtovi

    Ahoj Vojto si fajn ale při tom objevu roku sis sám sobě hlasoval!!! Čiki Faktř se jmenuju Čikinkira se totiž z německa
  • Super herec, líbí se mi i jeho reklami a to se moc často nestává. *4* Filmi Rafťáci, Snowboarďáci a Rock podvraťáků jsou jedny z mích oblíbených. Přeju hodně štěztí,zdraví a čím dál lepší kariéru!
    Jsi nejlepší! *14*
    • Vojta je krásnej, a jestliže ho nemáte rádi, tak sem nepište hnusný komentář
  • Vojta

    Když jsem si tohle všechno přečetla,tak jsem zjistila,že tě holky balej jen proto , že je slavnej...... Ale já vim jaký to je hrozný. každej je do tebe blázen Vojto a já taky. Jsi nej kluk na světě a to hraní ti jde vážně dobřa. papapa posílám ti velkou pusu,jsem do tebe blázen. Klára K......
  • pro všechny!

    vojta je super a ten kdo říká že je d*e*b*i*l at se podívá na sebe!!!
  • Snowbordáci jsou super

    Je to nejkrásnější kluk,kterého jsem kdy viděla.Hraje skvělé v Pojištovně štěstí.
  • baf

    to ses lekl co??????????, prijet do zlivi u čb nebo omdlim
  • je to úchyl
  • Ahoj Vojto, jsi tu, aby sis poslal se mnou pár slov o dabingu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší