Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro vojtu

    Jsem hezká 14 letá brunetka.Nemáš email na Mádla?Nebo mi prosim napiš tvoje číslo na mobil moje je 777149942.Určitě napiš
  • Vojta

    Vojto, slyšela jsem, že se nemusíte se Sámerem. Hele je to kretén a závidí ti, že máš tolik fanynek. jsi mnohem inteligentnější a chytřejší než on! ( a taky hezčí:-))
  • pro vojtu:))))))))))))))

    ještě jsem zapoměněla říct že tě miluji
  • email

    emailová adresa na Kotka je vojtechkotek@centrum.cz tak se mu vyblejte tam a dejte pokoj
  • Nejlepší mladý herec kterého jsem kdy viděla. Potlesk pro něj. Vojtíšku dostaneš se hodně daleko.. :-):-) s Jirkou Madlem jste skvělá dvojce. Vždy se u vašich filmů směju :-) hodně štěstí a zdaru.!
  • Ahoj Vojtechu my vsichni z Horicek te mame radi AHOJ Raftaku
  • pokec

    cus vojto jsem tvuj velkej fanda videl sem snoubordáci,rockpodrataku,raftaci byli to fakt hustý filmy at se ti daří na další filmy tak cus a mej se zoro
  • katybe

    nechapu!

    proč tu všich ni skoro mu tu něco pisou kdyz tu neni prihlasenej sic ja tu taky neo pisu ale ne jemu!PS:ale me to je uplne jedno klidne at si tam nekdo pise ze ho chce oš.......... *7*
  • má kamarádka tě miluje

    má kamarádka tě miluje tak že už mále spáchala sebevraždu ale to je ti asi jedno že???
  • Vojtík

    Tak Vojta se nám ukázak i v MODERATORSKEM světle,ale přiznejme si....moc mu to ke konci nešlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit