Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snoubordˇaci

    Vojto si super
  • jsi ten nekrásnějsí kluk co jsem kdy videla.CHtěla bych te ojet až by ti upadl.
  • vojta

    MILUJU TĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ VOJTO
  • narozeniny

    no to je super já sem se narodila 9.1.,jen o 2 roky pozdějš
  • Jirka mádl je dobrý i Vojta Kotej je lepší!ni?
  • Vojta :))

    ahojky! chtěly bysme poprosit ty, kteří mají kontakt (číslo, adresu, e-mail) na Vojtu, jestli by nám ho nechtěli poslat! máme ho rády :)) mňam mňam :)) dík
  • miluju te vojto *14* *14* *14* *4* *5* uplne te zeru *3* *1*
  • *1* *1* *3* *9* *9* *5* *5* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju těěěěěěěěěěěě vojto
  • Happy Birthday

    Ahoj Vojto,přeju ti všechno nejlepší k narozkám!!!! :o)
  • *13* *13* JE ZADANÝ. MÁ HOLKU. PROTO MĚ (a nemel by ni vás fans) JEHO ŽIVOT NEZAJIMA!!!! NESTOJÍ TO ZA ŘEČ. JEDINĚ TAK, ŽE NĚKDO VE FILMECH MUSI HRAT. ze je hezky na to se nesmite divat!!!!! JE OBLIBENY. SAMO ZE TAKY SLAVNY. NESTOJI VAM ZATO. ZBYTECNE SI HO VSIMAT. NECHTE HO, ULEHCITE SI TIM. VZDYT JAKY JE PODLE VAS NEHLEDEJTE HO. BERU KDYZ SI OD NEHO NECHATE PODPIS. AUTOGRAM, JAK MU JDE SKOLA ALE NIC VIC. JE TO PROSTE JENOM KLUK-HEREC-ALE CO JAKO. VZDYT NA LYZICH SE UCI SKORO KAZDY! TAKZE SI HO VSIMNETE JEN JAKO ZE JE JEDEN Z HERCU, KDYZ BUDE V NEJAKEM FILMU, KDYZ HO UVIDITE NA VEREJNOSTI. ALE NEPREHANET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit