Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta

    Vojto je pravda že si hezkej kluk.Na začátku ses mi líbil.Ale teď po dlouhý době a po tvý dlouhý cestě slávou se mi zdáš divnej.Myslim si že ti aspoň trošku ta sláva do hlavy stoupla.Jestli si tady odepiš.Neni to urážka je to pouhá upřímnost a tu doufám dokážeš ocenit.Jestli se tě to nějak dotklo omlouvám se ale je to čistě jen můj upřímný názor na tebe. *4*
  • I love you

    Ahoj Vojto jsi pěknej kluk a líbí se mi tvoje oči a vlasy.Chodíš ted momentálně s nějakou holkou?Máš asi hodně takovejch e-mail.Ale jestli bys chtěl tak napiš na číslo 776572170 pa pa pa pa pa pa pa pa a pusu pa pa xxxoxxx pa pa pa pa pa pa pa miluju tě!!!!!!!
  • 1

    ahoj ako a mas a aky mas nick na pokec ja som z kosic volam sa timea plis aj mi nick na pokec
  • ahoj

    ahoj vojtech ako sa mas si super to uz asi viees ne a teraz pozeras poistovnu satsia tam vistupujes vies o tom pozeras to hm??,,,, ja hej dakedy ked mam cas
  • Vojta je sexy:-)
  • krista

    *14* *14* ajojik *14* *14* *8*
  • VOJTOOOOOOOO

    Ahojte,am Vojtove ICQ cislo:365-446-776 a i mail:VojtaKotek@seznam.cz!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: VOJTOOOOOOOO

      Fakt nebo si vymišliš ?? *15* *15*
    • Re: VOJTOOOOOOOO

      awoj.....a to je prave icq cislo??hm..odp..diky
    • Re: VOJTOOOOOOOO

      ahoj si velmi dobry herec a strasne ta mam rada pozeram vsetky filmi v ktorych hras velmi sa mi pacis *14* *14* AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
  • Super herec 💪😃

  • ajoooj

    ahoj Wojta, ak ti mam pravdu povedat si moj najoblubenejsi herec.Inak ako sa mas??...kazdy utorok a stvrtok pozeram "Poistovnu stastia"...myslim ze je to naj serial...a ak ta mozem o nieco poziadat,tak len tolko ze pozdrav vsetkych z poistovne..diky moc...
  • WOJTO

    awooooooooj wojto som tvoja faninka ak ces tak mi napis na email.....andrejkas zavinac orangemail.sk proism napis mi *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit