Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si vážně myslíte že Kotek každej den kouká na tuhle diskuzi a odepíše vám, ale no tak lidi snad nejste tak pitomí a najivní!!!!!!!!
  • Vojta

    Vojta je pěknej kluk a byla bych moc ráda kdyby ho mohla někdy vidět chtěly byste to taky? jestli ho někdo zná tak kdyžtak se mi ozvěte na můj e-mail Avrilka10seznam.cz dík čau Kristýna
  • pche

    ten kotek je fakt naprosto strašnej vždyt je to stejnej pubertak jako vy. holky nešilte po někom kdo je tak šílenej!
  • Luky1987

    Kotky, Mádly a podobné naše súčasné herecké kreatúry neznášam! 

  • Tak do toho !

    Ahoj,je pravda ze si mi libis,ale nejsi jediny !!! a proto fakt nechapu ty holky,ktery rikaj ze te miluji,je mnoho hezkejch kluku.Kazdopadne SNOWBOARDACI jsou super.Preji ti hodne stesti,tak do toho!!!
  • platonicka laska

    jeste mi nikdo nezamotal srdca jako vojta kotek moje icq je385492342 jestli se tady vojto nachmejteas napis mi
  • platonicka laska

    karde rano den i vecer na tebe myslim neumze te vyhat ze sveho srdce i kdybych chtela
  • ahoj

    Co blázníš?Včera jsme měli mít rande,a já čekám,ty nikde,stejně je Toncek lepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • Zdarec Vojto

    Zdarec..ses uplne v poho typek :) sme na tebe byli se školou v Trebici..jaks hral toho slepyho...jako šlo ti to..kdybych te neznal, tak bych ti na ulici podal hulku a koupil slepeckyho psa :) Musite dat jeste nejakej ten českej trhák..aby bylo zase konecne naco koukat :)
  • ROHlick

    Ahoj Vojto!!!Prosím tě jestli budeš mít někdy čas,pošli mně tvou podepsanou fotku(na adresu:Májová 24,Brno-Žebětín,641 00).Měj se suprově a prosím napiš!!Ahoj Tereza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit