Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si s nim zahraju

    cauky lidicky dostala jsem nabytku od jednoho chlapa ze muzu hrad v domumentu a pak pozeji bych s mohla zahrat s vojtem kotkem *5*
    • Re: ja si s nim zahraju

      Nekkkkeeeeeceeejjjj ulhanče *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • fůůůůůj

    Já nevím jak se vám může líbit. Já znám teda lepší hece než je on. Místo něj měl hrát ve snowboarďácích můj kámoš. Režisér si ho vybral, ale on to na poslední chvíli odvolal. Škoda bylo b y to jiný kafe. *5*
    • Re: fůůůůůj

      znáš lepší hece anebo herce *15*
    • Re: fůůůůůj

      to bala taková kravina,že se z toho těžko mohl udělat dobrý film,ať už by v něm hrál kdokoliv
  • Kotik-Harry

    Vojta je proste ten nej kluk na svete!Skoda ze nechodi hrat vic golf!Abych ho vidala castejs!Jinakme mrzi ze kouri!jinak PAPA VOJTO UVIDIME SE NIKDY NA GOLFU NEBO ASPON NA NADACI HANUSE G.!!Elinka
  • Ahooj

    Ahooj Vojto jak se ti hrálo s Matyášem Valentou ve filmu Rafťáci???Jinak si dobrej herec!! *3*
  • zuzik313

    ????

    Jinak všichni v pořádku????? Stejně to nečte!!!!! A kdyby jo tak by se u všech těhlech komentářů posral smíchy!!!!!
  • ???

    Mně se teda fakt nelíbíš, nevim, co na tobě, kdo vidí. Je to ale věc názoru..tak hodně štěstí....=o)
  • Ahojky...

    Čus holky, díky všem které mě milujete a až budu mít čas tak Vám pošlu ty fotky...ahoj Vojta
  • jsi srandovni

    v esu jsi byl supr jestli chces to to je me cislo 737079959 pa pa pa
  • Moc tě miluju

    Vojto,budu mluvit co cítím v srdci.Ve dne na tebe myslím a v noci se mi o tobě zdá.V pokoji kde spím mám dva tvoje plakáty a vždycky ti pošlu pusu než jdu spat.V esu ti to tričko slušelo akorád bylo pro holky.Vím že to co ti teď píšu je trapné ale jsi láska mého života jiní kluci se mi nelíbí ale to ti asi psalo hodně holek.Vím že tě nikdy nedostanu protože se neznáme a já jsem taky o 4 roky mladší ale vždycky budeš mou životní láskou.Pošli mi prosím alespoň fotografii s podpisem na adreso Petra Martinková,Horníkova 16 ,Brno-Líšeň 628 00 díky a přeji ti hodně úspěchů s kapelou a s faninkami.Ahoj má životní lásko.A kdybys mi chtěl napsa sms tak piš na číslo:721175920 Pá
    • lolo85

      Re: Moc tě miluju

      Panebože, jak může být tvoje životní láska někdo, koho znáš jenom z filmu nebo z televize? Takovýhle holky fakt nepochopím xD
  • Kontakt

    Ahoj Vojto...pošleš mi prosím podepsanou fotku na adresu Dr.E.Beneše 550 Votice 259 01 a napsal na můj e-mail jestli bys mi ji poslal...bylo by to moc super děkuju předem...ahoj na e-mailu *14* *14*
    • karolushka

      Re: Kontakt

      Holka ty jsi blbá jak tágo...píšeš na net svou adresu...to je ta největší blbost,co můžeš udělat..až tě nějakej úchyl přepadne tak se nediv :o)
      • Re: Re: Kontakt

        taky si myslím že je toblbost *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit