Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta versus Sámer!!

    Že se nesnesou je včeobecně známý,ale Sámer je podle mě milionkrát lepší a milionkrát hezčí.Jsem večer na Kotka zvědavá jak odmoderuje tu miss to bude největší trapárna v mym životě myslím,že večer asi umřu smíchy a nebo pobliju celej život.jo mimochodem číslo na Vojtu je::731771038 je to jeho nový číslo tak si nemyslete že jsem si ho vymyslela klidně mu zavolejte ale nezaručuju,že vám to zvedne,hlavně bnevolejte se skrytym číslem!!!
  • parket..a

    Vojta=super herec *1*
    A vypadá i jako na pohodu kluk...určitě je...tomu věřim *1*
  • Béčkovej herec a režisér.

  • TAKY TE MILUJU!

    Hrozne jsem se do tebe puso zakoukal a rad bych ti rozstrelil kakaovej domecek a chci, abys ochutnal moje coko-oko. Jestli to chces radsi romanticky, tak neni problem, ale snad se shodneme, ze bude lepsi, kdyz te poradne natvrdo podrtim svoji kladou! Kdyztak sms na 602305485, nic za to nechci!!! (oni holky na to casem prijdou, neboj)
  • Jeste

    Jsem z prahy, ale prijedu kamkoliv, neni problem!!! Tak papa!
  • pajky

    poděkování atd...

    ahoj...no popravdě dřív jsem ho neměla dvakrát ráda ale co jsme byly s kámoškama na jedný akci od rádia Blaník tak jsem ho poznala osobně.Takže můžu říct že to je doopravdy super kluk se kterým se dobře kecá.A chtěla bych poděkovat za prvé jemu že se semnou normál vpoho bavil a taky kamarádce Dáše že díky ní jsem ho poznala.Fakt ještě jednou díky moc.A vy ostatní...chápu vás že někteří ho nemáte rádi ale neodsuzujte ho hned stačí když ho poznáte blíž a uvidíte že je super kluk!A vy fanynky co ho "MILUJETE" proboha holky->se chováte jak kdybyste byly zoufalý a nemohly si najít nějakýho fajn kluka.Sám Vojta určo má svoje děvče tak se žádná nesnažte ho zbalit atd..jste s tim dost trapné! *13* *4*
    • hurvinkovamorticie

       to bohužel vim.a co jako  mam se  zbláznit hmmmmm

  • Béčkovej herec a režisér.

  • Jseš prostě suprrrrr!
  • Snowborďáci

    Snowborďáci se vám s Jirkou povedli (jsi heskej kluk)Stříííííííííkej:-)
  • katakupkova

    Super

    Ahojky Vojto...Tak jsem byla na Harrym Potterovi a musím říct,že se ti dabing moc povedl.Musela to být práce co?Tvůj hlas se k Harrymu suprově hodí.

    S pozdravem Káťa K. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit