Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojto,strašně moc se mi líbíš.Asi jsem se do tebe zamilovala.Měj se krásně,užívej života pááá Lucinka
  • martinkaaa.13

    Super kluk

    No my jsme jednou byli s kámoškou v Praze v divadle jsme tam měli zkoušku a když jsme procházeli domů tak jsme tam Vojtu potkali a kámošce se ztratila náušnice a já jsem mu řekla jestli není Vojta KOtek a on prý že je a tak sem mu řekla jestli jí nepomůže najít tu náušnici a on joo ale nakonec se nenašla a přinesl nám ji nějakej bezďák jestli to prej není naše *1* *1* *1* a máme od něj autogram a slíbil nám že se na nás půjde do divadlo podívat ale zatím jsme ho tam neviděli!! snad někdy jindy.. *14*
  • besta

    kotek me dabuje!!!!

    jsem kral diskotek holki mi lezou do kalhotak a na vic me dabuje vojta kotek...
  • béčkovej herec a režisér stejně jako Mádl.

  • Kotek

    Jses dobrej...Akorat kamoska,ktera te zna rikala,ze ses hrooozne nafoukanej a hulis jednu cigaretu za druhou.Tak nevim...Ale urcite pujdu do kina na raftaky:)
  • Změna mého E-MAILU

    Ahoj magoři do Kotka dopisi že sem kretén že řikám kotkovi že je vůl mio pište na novou adresu
  • neni to slapka ale slapous

    jak uz jsem zminovala v nadpisu asi je to tak.....a ke vsemu kouri
  • nevím

    milý vojtíšku jsi dost skvělej........
    nejlíp hraješ ve SNOWBOARDÁCÍCH! *3*
  • Peníze nejsou všechno!!!

  • TAKOVEJ KSICHT

    TEN MA TEDA KSICHT!!!!!!!!!!!!!! JE PRAVDA ZE JE HEZCI NEZ LANDA,ALE TAKOVEJ KSICHT!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit