Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Waldička

    Když jsem se měla narodit, měli moji rodiče připraveno jméno Waldemar, proč asi? Narodila jsem se já, Kateřina. Nevím proč. Waldemar pro mě byl a je Pan zpěvák. Nejvíc miluju staré písničky a filmy. Přeju mu hodně zdraví a pohody.
  • Obdiv

    Od svých čtyř let,kdy jsem nevěděla jak se tetto zpěvák jmenuje, jsem byla unesena jeho charismatickou osobností a hlasem.Dokonce můj osudový muž se mu velmi podobal.Celá léta mu fandím, pouze na Olinku jsem trošku žárlila
  • Poslední rozloučení

    Tak jsem se vrátil z posledního rozloučení s Waldemarem, musím říct, že mi bylo ctí tam být a rozloučit se. Říci mu poslední sbohem. Bylo to nádherné, pan Gott i paní Vondráčková měli nádhernou řeč. I Walda junior se snažil. Musím se přiznat, že jsem několikrát neudržel slzy. Promluvil jsem si i s paní Olinkou a obdivuji, jak vše zvládá. Tak se tu všichni mějte a uchovejte si Waldu ve svých srdcích jak si jej pamatujete.
  • Waldemar Matuška

    Nevíte někdo, kde přesně v St.Petersburgu Waldemar Matuška žil ?
    Děkuji
    • Re: Waldemar Matuška

      Odpoved najdete o 4 stranky vzadu. *3*
      • Re: Re: Waldemar Matuška

        Děkuji mnohokrát.
    • Re: Waldemar Matuška

      ...nikdo nic ?
  • Název písně

    Rád bych znal název písně Waldy, která mě velmi dojala, ve které byla slova:"...tady jsem se narodil, tady žiju, tady je můj domov.....". Byla to velmi dojemná píseń, ale hodně dlouho jsem ji neslyšel.Pamětníci, poraďte mi! *14*
    • Re: Název písně

      Je mi to povědomé, zkusím zavzpomínat, neznáte ještě kousek. Walda s H. Vonráčkovou nazpívali písničky ke hře Paní Marjánka , matka pluku, a taky nikdo o tom neví,
    • Re: Název písně

      Tvá země....
    • Re: Název písně

      http://www.diskografie.cz/matuska-w aldemar/sin-slavy-cd-2/zit-jen-zit/
      Tady je odkaz na slova Waldovy nádherné písně,která vznikla kdysi dávno pro pořad Kdo, s kým, o čem, pro koho....
  • lina25

    ...

    Jak se tak koukám, do Top 10 neloblíbenějších osobností, tak člověka fakt lidi nejvíce milují až když zemře.... Matuška je 4, Heath Ledger stále 7 a Patrick Swayze který je na tom taky dost blbě je 8....
  • Walda jednička

    Walda je náš druhý slavík po Kajovi.Waldu miluju odmalička tedy skoro 50let.Je to supr pán se kterým jsem měl tu čest se parkrát setkat.Sˇkoda jen že ty naši komunisti ho vyštvaly z republiky.Přeji mu jen hodně a hodně zdravíčka
  • Waldemar Matuška

    Ta zpráva mě včera úplně zaskočila.
    Moc mě to mrzí.Walda byl skvělý
    člověk."To všechno odnesl čas".
    Úpřímě je mi to moc líto.
    Smuteční kondolence.
    Rodině Matuškových úpřímnou soustrast!
    NEZAPOMENU!
  • Prostě Walda

    Je mi sice teprve 50 let, ale Walda byl idol mého dětství i mládí, a potom, když emigroval, moc chyběl. Je ho velká škoda a jeho krásné písničky mi zní stále v uších a texty si stále pamatuji,i když jsem nikdy nebyla ta bláznivá fanynka. Byl to můj soukromý idol a zůstane navždy v mém srdíčku!!!
    • Re: Prostě Walda

      no, mě teda bude teprve 19... :D je to úsměvné... ale musím říct, že WM měl a stále někde v nebi má obrovský úžasný hlas, charisma a osobité kouzlo. dokázal se tvářit jako zloduch, ale také jako člověk, který uznává lásku a miluje. dokázal dát do písní srdce a všechno mu šlo věřit, jak to zazpíval. a také měl obrovský herecký talent. dokázal se do role vžít. byl to nepopsatelně výjmečný člověk s radem od boha... ten hlas... to kouzlo, které z něj vyzařovalo. když se podíváme na ty videa, tak jakoby jsme to viděli na živo, jak to on uměl... a měl v sobě něco, něco nepopsatelného, ějaké zvláštní kouzlo, na co museli ženské letět... docela ráda bych se podívala časem zpět do těch dob, kdy zpíval na českých prknech spolu ze zpěváky jako gott, chladil a poboku například pilarové, vondráčkové a podobně. byl a je a bdue to pan zpěvák... a myslím, že kdyby neemigroval tenkrát, tak má většinu slavíků místo gotta on. *3*
  • POMOZTE - Když jsou na mužskýho léta

    Dobrý den, prosím, potřebovala bych maou pomoc. Walda nazpíval písničku Když jdou na mužskýho léta, marně si už delší dobu lámeme hlavu, ve kterém filmu nebo seriálu jsme tuto písničku slyšeli.
    Obracím se proto na ZNALCE, aby mi pomohli, děkuji a krásný den
    • Je to serial doktor z vejminku
    • Re: POMOZTE - Když jsou na mužskýho léta

      tak už nic, ruším, děkuji za případnou ochotu... NAŠLA JSEM !!! Nechápu, jak jsem to mohla přehlídnout, na wikipedii jsem se dívala několikrát - je to film Doktor z Vejminku.
      Krásný den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit