Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotky

    Sháním fotky Waldy, asi je prosím máte tak je tam dejte.Dik
    • Re: Fotky

      Pokud sem napíšeš svůj e-mail,tak ti asi osm pošlu a rád,mám je ve sbírce.
      • Re: Re: Fotky

        Můj e-mail je hofman.marek@seznam.cz.
        Dik moc
  • pohádka

    může mi někdo poradit jak se jmenovala kreslena pohadka kterou walda namluvil někdy v80tých letech?
    • Re: pohádka

      Možná máte na mysli pohádku "Hloupá žába",kde Walda zpívá písničku bratrů Seegerových (vznikla ale už na počátku let 70.)
  • Waldemar

    Myslím, že veľmi dlho bude trvať, kým príde niekto aspoň s podobným hlasom a charizmou ako má pán Waldemar Matuška. Mám 31 rokov, ale počúvam ho stále. Milujem pieseň Eldorádo v jeho podaní. Mimochodom bojím sa, že už málokto z dnešných mladých ľudí vôbec vie, o čom sa v tej piesni spieva. A už vôbec nechápu že bola zakázaná. Milujem Slávikov z Madridu. Dnes by sa povedalo, že má "DRAJV" v hlase a v prejave. Som hrdá na to, že sa narodil v Košiciach. My na Slovensku ho máme radi minimálne tak veľmi ako všetci CZ. *4* Len to zdravie keby mu slúžilo....
  • Upřímnou soustrast.

    Upřímnou soustrast Olze a lidem co ho měli rádi. Jezdíval knám na Portu zpívat do Ústí nad Labem. Pamatuji si jak jsem dělal pořadatele a ptali se mě s Olgou kudy k pódiu, hledali druhý vjezd do letního kina. Jó to jsou už vzpomínky.
    Jak zpíval, to všechno vzal čas. *9*
    • Re: Upřímnou soustrast.

      Strašně moc mně zaskočila zpráva o smrti pana Waldemara Matušky.Nezapomenutelný zpěvák,na kterého vzpomínám,když přijel s paní Olgou do Nového Boru,podniku Crystalex a rozezpíval všechny skláře.Byl to úžasný člověk,který měl srdce na pravém místě. Je mi to moc líto.Upřímnou soustrast celé rodině. *9* *9* *9*
    • nika1979

      Re: Upřímnou soustrast.

      upřimnou soustrast.,manželce .olze synovy . celebritam. fanouškum.................
      ...... .....ze srdce. přeje faninka veronika korodiova.........s laskou........... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14*
  • Sbohem,Mistře!

    Waldemar Matuška zemřel v nedožitých 77 letech,které by oslavil 2.července.Vzdávám též hold jeho památce.Nejenže odešel opravdu dobrý zpěvák,ale odlétly s ním i "Slavíci z Madridu".Ty a mnohé další jeho krásné písně,už nikdy živě neuslyšíme a budeme je my i další generace znát už jen z archívních videí.Nezbývá než doma nebo v hospůdce Pana zpěváka Waldemara Matušku zapít,zavzpomínat a pustit a zazpívat si přitom jeho písně.Upřímnou soustrast všem příbuzným a pozůstalým a také jeho rodným Košicím. *9*
    • Re: Sbohem,Mistře!

      Spomínam si, že Gott povedal : "Dúfam, že mi prídeš zaspievať na moju 70-ku". Už nepríde. Odišlo s ním aj moje detstvo. Poznala som ho od svojich 11-tich rokov. Naposledy som ho videla na koncerte v Bratislave v roku 2007.
  • tijka

    Mé sbohem!!!
    30.květen by měl být můj radostný den,protože jsem se narodila.Ale od tohoto roku to bude i můj VELKÝ VZPOMÍNKOVÝ DEN,tak jako 29.květen,kdy se mi narodila moje nejstarší dcera a v den jejich třetích narozenin zemřel náš filmový VELIKÁN Vladimír Menšík.Toto jsou v naší rodině sice radostné dny,ale v mé mysli dny vzpomínek,lásky a velké úcty.Jak k panu Menšíkovi,tak i panu Matuškovi.
    Pocházím z Rosic u Brna a můj táta byl veliký fanoušek právě Waldemara.A tuto svou lásku přenesl i na mě.Co si pamatuju se u nás hrály a nahrávaly na kotoučový magnetofon všechny Waldovy písničky a pořady z TV.Měla jsem Waldemarovy písničky moc ráda a dodneška si je velice ráda poslechnu a zazpívám.KTO se mnou jezdily na všechny moje tábory a 1000mil znělo po loukách Jižní Moravy denně.
    A myslým si,že nikdy Waldovy písničky znít u táboráků nepřestanou.
    Je mi moc smutno.
    Hodně síly paní Olinko a Waldo k překonání toho jediného,co nemůžeme nikdo nikdy změnit.Přeji za celou mou rodinu upřímnou soustrast.Jitka
    • Re: tijka

      ja vam fandim taky je me smutno mel moc pekny pisnicky me moc budou schazet mela jsem ho moc rada *3* *9* *9*
  • ale...

    Prosím jaký je jeho datum úmrtí,Díky
    • +30.05.2009, St Petersburg, Florida
  • mluvila jsem s Vámi..

    Před hodinou jsem Vám po Vašem koncertě v Dejvicích potřásala rukou a chtěla připomenout čas, kdy jsme bydleli ve stejném domě na Václavském náměstí(kdysi dávno já jako dítě, vy jako zralý čtyřicátník)..a tak jsem mluvila o tom, že jsme spolu jezdili ve výtahu(!)..že jste mi dal písničku s akordy "Už ti není patnáct let",a přitom jsem si k Vám pro akordy s písničkou přišla...nervózně jsem plácala nepodstatné a nestačila říct to, proč jsem si přála Vás oslovit...že Vaše písničky (i pana Ivo Fišera) mne provázejí celým životem, že ve mně vždycky Něco někde v hloubce probudí, že je nikdo nedokáže zazpívat tak jako Vy.. že Vás mám tak v srdci vedle svých nejmilejších, že jsem často myslela na to, jak Vám asi je v té daleké cizině, když tak umíte! zazpívat o rodné hroudě...že jsem Vám už dávno chtěla napsat, ale nevěděla jsem kam.. tak zkouším tuto cestu, třeba dojde až k Vám a potěší Vás alespoň zlomkem z toho jak moc těší Vaše písničky mne.. Děkuji..
  • Waldemar Matuška

    Pan Waldemar mě okouzluje jako
    u paní Pilarové.Tyhle dva jsem měla
    hrozně ráda.Waldu jsem poprvé
    slyšela s písní"Suvenýr,suvenýr"
    Je to rok 1961.Semafor,Rokoko.
    Ještě bydlel kousek na Václavském
    náměstí."To všechno odnes čas"
    Zpěvák,herec-prostě komik.
    Divotvorný hrnec a atd.
    Na banjo a na španělku uměl.
    Sk.KTO.S jeho ženou Olinkou.
    Pozdrav na Floridu.
  • beruskaa

    Sbohem PANE MATUSKO

    Dnesnim dem utrpela Ceska republika nenahraditelnou ztratu. Byl to MISTR. Bude nam vsem hodne chybet. Cele rodine preji uprimnou soustrast! Bude na VAS, MISTRE, s laskou vzpominat cely narod!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit