Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Životopis

    Waldy je opravdu škoda. Protože jsem se chtěla vědět něco víc o jeho životě zvolila jsem tyhle stránky. Musím ovšem říct, že jsem hodně zklamaná. V novinách byl pouze ve zkratkách a i tady to vypadá, že ač byl ženatý třikrát jeho život začal až po svatbě s Olinou. Copak je takový problém napsat s kým a jak dlouho byl ženatý? Co dělaly jeho ženy? Jeho životopis mi tím pádem připadá ošizený a neúplný. Nebo je to úmysl?
    • Re: Životopis

      Vážená Jano, podívejtr se kdo je autorem tohoto článku. Martina, která se narodila v roce 1981 toho nemůže o životě Waldemara Matušky mnoho vědět. Tento článek je celý zkopírovaný z jiné internetové stránka i s chybou, kterou udělal původní autor. Ve filmu Všichni dobří rodáci Waldemar Matuška vytvořil nádhernou postavu, která nesla jméno Zášínek a nikoliv Zášinka. Jak by mohla Martina napsat něco více o životě Waldemara Matušky, když neví ani toto.
      Jerry
      • Re: Re: Životopis

        Když jste tak chytrý Jerry - proč se neangažujete sám *3* Chytrosti umí rozdávat každý, ale vhodně poradit je daleko větší umění....Můžete uvést stránku, ze které je text podle vás zkopírovaný, když o něm mluvíte?
  • anette9

    gasa

    hej nevíte kolik měl let než umřel? *15* *3*
    • slavik

      Re: gasa

      77
  • Teče voda, teče

    Ahoj lidi nevíte někdo kde sehnat lp nebo cd teče voda,teče díky za odpověd
    • Re: Teče voda, teče

      mal by som záujem keby sa dalo poslať mi kontakt ak zoženieš cd teče voda teče od Matušku súrne už rok ho zháňam a nedari sa mi ani cez Ameriku bol by som veľmi vďačný potrebujem to pre môjho deda ďakujem
  • walda byl clovek-slunicko.Cetla jsem knihu kterou napsal s olinkou .je o jejich zacatcich v americe a o jejich prvnim turne.jmenuje se -Tech tisic mil-.precetla jsem ji uz nekolikrat.A jejich spolecna pisnicka-LASKA JE LEK-,me uplne dostala.
    • Talisman
      Waldemara jsem osobně znala od roku 1959. Byli jsme přátelé. Waldík byl skromný, citlivý a nesmírně talentovaný člověk. Nelze na něho zapomenout.
  • Eldorádo

    Neví tu někdo kdo nazpíval originál ELDORÁDO ? Díky za každou radu.
    • Re: Eldorádo

      Byla to skupina Goombay Dance Band a písen je z roku 1980
  • Smutek

    Opravdu odešel člověk,který ovlivnil svou hudbou několik generací,posezení u ohně se slavíky z Madridu,tisíc mil a mnoho dalších,to muselo být.Klaním se Vaší památce!! Upřímnou soustrast rodině.
    Koho pánbůh miloval,toho si k sobě vzal.A Waldu milovalo dost lidí! *9*
  • je to nenahraditelná ztráta

    je to nenahraditelná ztráta nejen zpěváka,ale hlavně člověka,který nám bude chybět!
  • Zbohom

    Správa o smrti pána Matušku ma zasiahla ako blesk z jasného neba. Neviem, akoby som ho poznala. Vyjadrujem úprimnú sústrasť celej jeho rodine a kamarátom. Jeho pesničky mám veľmi rada už od detstva.
    Waldemar, dal ste nám niečo úžasné, váš hlas je nenahraditeľný. Nech Vám je tam hore v nebi dobre.
    • r.i.p.

      ďakujem Pánu Bohu, že po nežnej revolúcii sme opäť mohli slobodne počúvať nádherné pesničky dnes už nebohého pána speváka Waldemara Matušku. nech odpočíva v pokoji... @-->-->--
  • Matka měst

    Prolézám net křížem krážem a jako by se do země propadla. Na společném singlu W.Matuška / V.Neckář (SP 1986) píseň Matka měst (D.Dobiáš/I.Fischer) s mluveným slovem Petra Haničince. Jedna z nejhezčích písní o Praze, kdy v podání toho přenádherného hlasu leze mráz po zádech.
    Lidičky hledejte, ani v rádiích ji neslyším hrát. *9*
    • Re: Matka měst

      http://www.youtube.com/watch?v=Fwii YClx2Ds
    • Re: Matka měst

      Přesně tak, já tuhle písničku taky zbožňuju, ale není ji slyšet a nemůžu ji ani sehnat.... *10*
      • Re: Re: Matka měst

        už ji mám z www.i-legalne.cz *14* *14*
    • Re: Matka měst

      Písnička je opravdu nádherná, také nikdy nemohu objevit její text, ale na Country-radiu jí občas hrajou.
  • hádanka

    kdo ví, jak se jmenuje píseň, ve které se zpívá - věř tomu, že vyhraješ, musíš sázet abys vyhrál.. celá píseň v duchu hraní a sázek.. děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit