Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadherne piesne

    pri spominani na Waldemara Matusku pocuvam jeho prenadherne piesne,ako napr.Rano,Modry sarafan...skuste na You Tube. *4*
  • kikina31

    Děkuji pane Matuško!

    Je mi teprve 16 ale písničky od pana Matušky mě doprovázejí už od dětství *4* .Nikdy jsem neměla ráda písničku pro Kristínku,ale z postupem času jsem si ji oblíbila a teť když umřel jsme pyšná,že se jmenuju Kristína *3* .Když jsem se dívala na pohřeb měla jsem slzy v očích *9* .A jestli jde o bulvární články v novinách,myslím,že to je zneucnění jeho památky!I kdyby napsali o panovi Matuškovi cokoliv zůstane v mích očích tím nejbáječnějším zpěvákem na světě. *14* *14* *14* *14* *4* *14*
  • Bydlel na Floridě.

  • Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

    Více zde:
    http://limbursky.blog.idnes.c z/c/89270/Soudruhum-papalasum-navzd ory-Waldemar-Matuska-zije-dal.html
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      Papaláši jsou i dnes, i horší.
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      Papaláši jsou i dnes a ještě horší!!!
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      A bude žit navěky v našich srdcich *9* *4*
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      Tak to ti fandim mam kamaradku ktera fandi komunistum a hlavne Topolankovi ten je z Ostravy ja jsem z hane a mam tu zem mam moc rada amam rada aji Waldu je ho skoda *9* *9* *9*
    • Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

      http://limbursky.blog.idnes.cz/c/89 270/Soudruhum-papalasum-navzdory-Wa ldemar-Matuska-zije-dal.html
      • Re: Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

        Aha, tak místní server sabotuje html odkazy osobitým způsobem...Vymažte si tam tu mezeru ve Waldemarovi a link bude fungovat ;-)
        • Re: Re: Re: Soudruhům papalášům navzdory: Waldemar Matuška žije dál!

          Ach jo, co je tohle za server...Vyklikněte si to zkrátka na "limbursky - tecka - blog - tecka - idnes - tecka - cz" *4*
  • Zdravím,není to tu uvedeno ale vím že nazpíval taky titulní píseň k jednomu seriálu o pirátech,tehdy jsem byl ještě dítko,ani nevím jak se onen seriál jmenoval,jen si pamatuji část textu,nad hlavou plál jižní kříž, no to je tak vše,jestli někdo tuší o co jde tak to sem dejte,a nebo mě na email lowec@seznam.cz dík
  • Prosba

    AHoj všichni mám velokou prosbu..Nevíte náhodou název písničky, myslím, že je od Waldemara...je to píseň ve které se zpívá o Praze a kousek rextu zní "je jako dívka kterou každý chce mít rád"
    Děkuji moc za pomoc.
    • Re: Prosba

      Skladba Matka měst se dá stáhnout za poplatek na www.i-legalne.cz
      • Re: Re: Prosba

        *3* díky, jdu ji koupit *4*
    • Re: Prosba

      Nesehnatelné.
      Krásná, za večerů když soumrak padá a od Vltavských břehů vánek začne vát, krásná o polednách, kdy bývá mladá, je jako dívka, kterou každý chce mít rád.
      Matka měst - Waldemar Matuška + KTO + Petr Haničinec (recitace) *4*
      • Re: Re: Prosba

        JJ, děkuji za název, tak jsem hodinu trávil tím, že jsem projížděl net, včetně toho, že jsem použil CZDC++, ale naprosto neúspěšně..TO je vážně takhle písnička nesehnatelná????? To není možné...
        • Re: Re: Re: Prosba

          Sehnat se dá, zadej do Googlu "Ze starých desek (1960 - 1985)" ;o)
  • Waldemar Matuška

    Teď jsem vzpoměla na to nádherné duo
    Waldemar Matuška a Eva Pilarová.
    Divotvorný hrnec.
    Prostě nádherný muzikál včetně českých textů.Prostě mi tekly slzy,ale byla
    jsem dojatá,že se to povedlo.
    Oba umí.Na výbornou.
  • zuzanka666

    prodám cd

    Máte zájem o Cd Waldemara Matušky Waldemar a Olga??jestli jo tak mi napište vzkaz a domluvíme se
    • Re: prodám cd

      Zdravim, mela bych zajem napiste mi prosim nazvy CD. Dekuji.
  • Waldemar Matuška

    TV Nova seriál Chalupáři
    Titulní píseň Když máš v chalupě orchestrion.Ráda pořád opakovaně koukám
    i kvůli té písničce s Waldemarem.
    Prostě ožil.Je pořád mezi námi
    v našich srdcích.Písničky nikdy nestárnou.To je dobře.Ahoj Waldíku!
  • Waldo,vše nejlepší k dnešnímu svátku,mezi náma stále jsi. Pavel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit