Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bůh ví odkud já.......

    I já prosím pamětníky:písnička Bůh ví odkud já tuhle písničku znám.Kde ji sehnat,kde ji stáhnout.Může někdo poslat?Pokud vím vyšla kdysi jen na singlu Supraphonu.Děkujeme,je to srdeční záležitost.Vzpomínka na mámu.
  • Krysař

    scháním zvukovou verzi písně Krysař,nevíte kde bych si ji mohl stáhnout? Waldu miluji už od malička,dokonce jsem ho chodil hladit na vousy ještě na černobílou televizi a jeho Houpavou prostě miluju.Mám to štěstí,že mě rodiče nutili hrát na flétnu,takže když mě něco naštve vemu ji,zahraju si Waldu a hned je líp.předem děkuji za odpověď Karel *5*
    • Re: Krysař

      já krysaře mám..dokonce dvě verze *5*
    • Re: Krysař

      jo,joooo.ty ses vsude kde zapnu kdyz vypnu jses tam porad snad se to ani vypnot neda ty jsi plny sily jo ale skoda ze jenom na wc tam muzes odovzdat vse ty krysari ze jo jsi horsi jako virus to se nelze tak snadno zbavit...jeniku tak jsi tomu danovi land... nandal ze jo kolik jse jenom do tebe veslo skoda ze na tebe nikdo nemluvi ani ti neodpisuje jenom sam se ptas aj si odpovidas zeptej se mne jen se me nic neptej kdyz mi zaviris pc tak jsi me neprej ty neznicitelnej xxxl....ked mi odolas ostanem asi tyzden na psychiatrii mozna 2....krysari pa... *16* *13*
      • Re: Re: Krysař

        preco by som mala byt pod wald.koulema,pesnicka a on su dva rozne veci,a nie len tam ale skoro v kazd.klipe hrozne... *13* *13* *13*
  • Použití textu písně

    Mám dotaz, na který se mi nedaří najít odpověď na netu - kdybych si chtěl umístit na web úryvek textu písně (konkrétně od Waldy), jak získat jeho souhlas? Nebo se to nemusí? Je pravda, že texty mnoha písní lze najít na různých místech a doklad toho, že všichni mají souhlas jsem nenašel... Na druhou stranu je mi blbý to tam dát jen tak...
    Nemáte na Waldu někdo nějaký kontakt? Díky, Petr
    • Re: Použití textu písně

      Tak kontakt na pana Matušku je:

      Waldemar Matuska
      3897 Belle Vista Dr E
      St Pete Beach, FL 33706-2628


      ps. mám i případně tel. ale ten sem dávat nebudu *13*
  • ??? ROZALIE ???

    Dobry...

    ...vedel by mi niekto poradit ako sa vola a na akom albume je piesen Rosalie...neviem ci ju dobre pisem...

    ...spieva sa v nej...bez ty tvy hlavy plavy uz mne dal zivot nebavi o rozali...chci ti jen rict to co mne trapi tri slova troufali a zoufali mam rad rozalie...

    ...dakujem...Juraj
    • Re: ??? ROZALIE ???

      Pisen se jmenuje Rosalie...a myslim na zadnem albu neni...mam ji jako SP a na druhe strane je To bejval nadhernej cas...Jeste moc pisni od Waldemara neni nove vydano...Kam se podel archiv Supraphonu...
    • Re: ??? ROZALIE ???

      Pokud vím, a píšu to i v příspěvku ze 17.4.2008, tato písnička nevyšla na žádném albu - ani LP, ani CD. Naštěstí se mi podařilo sehnat původní Supraphonský singl ze 70tých let a vyrobit z něj mp3. Kvalita odpovídá orginálu, ale poslouchat se to dá. Můžu poslat.
      • Re: Re: ??? ROZALIE ???

        Dobrý večer. prosím o zaslání výše uvedené písničky na e-mail, jestli je to možné. Maminka mě prosila jetsli bych jí někde nenašla, ale na internetu se mi to nikde nepovedlo. Díky moc lenmi
  • Sbohem

    Sbohem.!Sbohem budete mi chybět nejen mě ale všem který vás znali a poslouchaly.Příjemnou soustrast všem známým.!Sbohem chybiš nám!!!!! *4*
    • Re: Sbohem

      Promiňte, ale co má znamenat "příjemnou" soustrast.
    • Re: Sbohem

      pan Matuska skoda ze uz ho nemohu zastihnout a a bych mu uprime a do oci mojl rict jak obdivuji jeho nejlepsi nejoriginalnejsi a znamy hlas. uprimnou soustrast jeho rodine *9* *9*
  • Sbohem!

    Odešla hvězda českého šoubiznysu a promarněný talent.Výborný herec a zpěvák ♥
  • Pieta

    V spomienkach ostane navždy medzi nami.Úprimnú sústrať rodine.Fish
  • Za obecenstvo

    Za nás lidi, co jsme ho osobně neznali,ale přijímali od něj krásu a radost se sluší tisíckrát poděkovat a tiše se slzou v oku sledovat odněkud zpovzdálí jeho návrat...............
  • walda

    Nejlepsi nas zpevak,bulvar blesk,aha,aspol-vsechny povesit na staromaku.
    • Re: walda

      A tebe pověsit za gule i s tvým zasloužilým Mátuškou,svině plná hoven,kerou vysral nevlastní fotr z prdele,kriple židobolševickej.
  • Pan Matuska a bulvar

    Toto je ta pani,co"pise" o Panu Matuskovi v Blesku(AHA patri ke stejnemu nakladatelstvi). www.remesova.er.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit