Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4.řada

    Ahojky lidi.Víte co nechápu?Proč nakonec nechali Michaela umřít *9* Byl by to krásnej konec kdyby byli všichni spolu i s dítětem.Stáhla jsem si 4.řadu,ale mají to nějaký přeskočený nebo co.Ve 22 díle je na konci jak jsou všichni u hrobu a ve 23 díle je Sára ve vězení a ve 24 díle Michel umře.Taky jsem někde četla že se točí 5.řada,ale to asi pitomost ne?Kdo by tam hrál?
  • Re: gay

    Ahoj, no já doufám, že není gay.. :D
    a umře ve 4. řadě.. radši se ani nedívej :D
  • gay

    Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, už hodněkrát jsem četla, že je gay, a taky mnohokrát že není, tak co si myslíte, že je pravda? Ono se to těžko posoudí, co je na internetu pravda a co ne. Zvlášť, když je někdě vyfocenej s nějakým chlapem. Jo a ještě dotaz, on v PB umře? Já jsem to neviděla dokonce, koukám na novu cinema, na 3. řadu, tak nevim, co bude dál, já jen vim, že zabijí Sáru, ale on umře taky? A mimochodem, hodně mě udivuje, že Wentovi už bude 38, myslim, že na to vůbec nevypadá. *3*
  • .w.e.n.t.

    ...........

    Wente jak budes tocit dalsi film? *3*
  • Re: ..

    Samozřejmě je nejlepší. Miluju ho , neměl umřít v PB *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • narzis

    b-day

    moje lasko zivota!preju ti vse nej k narozeninam,pamatuju jeste tvoje 35tiny:D
  • .w.e.n.t.

    pro wentworth

    Wente všechno nejlepší k tvým 38 narozeninám *4* *14* *4*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *4*
  • ms.amazing

    ..

    Jo! Went je nejlepší :)) Hlavně v PB.. Ten seriál jsem totálně zbožňovala.. Všechno nejlepší.. Ať už nám ta Nova dá nový díly!! :))
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!!!:)
  • apijenqa

    BOŽÍÍÍ=)

    WENTISEEEKKKKK je neeeeeejjjjkááásnějsi!!!! mocinky ho likuju!!!!!!!může byt někdo tááák krásnej jako je on?????????????????????????????? *14* *14* *14*
  • Re: Re: !!!

    Vtipnéé *3*
  • mayinqa

    Skvěleej

    No není co dodat..tady..xD akorád že hrál ještě ve filmu Posel ztracených duší ..Prvním dílu.. v roli Paul Adams..xD
  • apijenqa

    Wenticekkk

    prej se tu o Wntowi nák nepise,tak to rozjedem,ne??? je klááásnnneeejjj!!!!!!!!!§ :))) *14*
  • buffy

    viděla jsem ho v buffy přemožitelce v díle 20 ve druhé serii. http://www.ulozto.cz/2206694/buffy-s02e20-rybi-invaze-cz.avi
  • nekonečná doba

    Čauky lidi.Předem zdravim hlavně Kristýnku,Hanisku,Pedrisku a pardála Kena *3* Neozval jsem se asi dobrej rok,ale i beze mě to tu frčelo a jsem rád,že tu jsou někteří hooodně věrný *3* Byly jste,jste a budete výborná parta pokud vydržíte a lidi co mi nějakým způsobem přirostli k srdci.Jak se všichni máte?Já bydlim ve svém,s přítelkyní,s kočičkou-zvíře,dělám sanitáře a ve volném čase učím volejbal.Krásný den vám všem! *4*
  • 8.ball.8

    Re: !!!

    To je dobře, zachvílu se bude psát o mě, uvidíš. *3*
  • hahaha

    http://cz.iq-test.eu/#295720 *3*
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes, stmívání, harry potter a spoustu dalších. Jsou hlavně z brava top dívky popkornu a tak...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka
    *3*
  • !!!

    koukám, že se tady o Wentovi moc nepíše :)) Nějak na něj zapomínáte ne ?:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit