Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • temprence

    Konec PB

    Ahojky. Viděla jsem celou 4. řadu a ten konec jsem obrečela. *9* Viděla jsem také vysvětlení toho, co se stalo s Michaelem (jak vlastně umřel). Je to ve filmu k seriálu. Podívejte na stránky www.sleduj.org *3* Ale pozor, ten konec filmu je ještě emotivnější než v seriálu. Málem jsem to nerozdejchala. Myslela jsem, že snad umřu taky. Jinak Wentík je úžasnej človíček. *4* Miluju ho. *14*
  • ken

    Re: ...PŘEKVÁPKO!!

    *14* *15* To je pravda, taky brejlim jak blázen! *15*
  • ...PŘEKVÁPKO!!

    Čusky lidi.Nevím ejslti jste si toho všimli,ale Wentík je mezi HERCI v top 10!Je sice 9.ale je to ÚSPĚCH!
    ...Že by se zase vracel na svoje místo v čele?.....Uvidíme!:)
  • jitusinka2

    narozky

    vše nej k narozkám hodně štěstí zdraví a LÁSKY *14* *14*
  • ken

    Re: Někdo má narozeniny...

    Přesně, nápodobně! *15* *14* *14*
  • Někdo má narozeniny...

    Asi jsem mezi posledními,ale vzpomněla sjme si na dnešní den se spojenectvím jeho narození hned ráno!:)...

    ....Tákže:HODNĚ STĚSTÍ,LÁSKY,ROLÍ,PENĚZ,RADOST I,POŘÁDNOU ŽENSKOU,SEXU a PLNO FANOUŠKŮ.

    *15* *15*
    -->Love you. *14*
  • Narozeniny

    Happy Birthday!!! Hlavně hodně štěstí, lásky a ještě dobrou práci no nových filmech *14*
  • luluvamp

    brouk má narozeniny

    Jen to nej nej nej...vše nejlepší ke 37. narozeninám *14* *14* *14* *14*
  • l.e.n.u.l.k.a

    Birthday

    *5* *14* Wše neeeeeej k narozeninám *14* *5* *14* *14*
  • Re: plosím

    čau koukni se na: iserialy.sk *1*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkamm**
  • zuzanka666

    narozky

    všechno nej Wentiku moc tě mám ráde zlato *14*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ

    Taky přeju všechno nejlepší k narozeninám! *5*
  • narzis

    vse nej!

    vse nej nej wentíku xD
  • HAPPY BIRTHDAAAY

    všechno nej nej nej nej nej nej nej nej nej NEJLEPŠÍÍÍ k 37. narozeninám, Wentíku! <333 *14* *14* *14* *1*
  • Wšechno nej!!!!

    Wšechno nejlepší k narozeninám Wentííku... *14* *14* *14* ...Hodně štěstí,zdrawí,lásky,pohody a spokojenosti do dalších let...A taky mnoho úspěchů w kariéře...A prostě wšchno nej... *14* *14* *14*
  • teddy-girl

    Happy Birthday!!!

    Všechno nejlšpsí k 37. narozeninám Wentie! Hodně štěstí, zdraví a další mega úspěchy v kariéře!! *14* *14*
  • Re: Re: ?

    Čauky :D:)) Tak aspoň nejsem sama .. Myslela jsem, že to je tím, že nejsem registrovaná a když jsem registrovala tak to stejnak nešlo :D A mám stejnej problém jako Ty, taky mi tam totiž skočí Wentův profil :D Jo a jinak díky Spartinko za to video :)) FAKT DÍKY MOC :))!! *1*
  • kasnic

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    :D:D...To už máš ejdno,no:D:D
  • Re: Re: plosím

    jj..díky ti moc..ae já pako se na tom xkrat.cz nějak nevyznam :(ae stejně díkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší