Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ken

    Re: Re: Re: Re: ..

    Jaký Baby myslíš Kristý? *14* *15*
  • ken

    Re: Re: Re: ..

    Děkujuuuu, je to pěkná makačka, ráno v pět vstáváme, abychom už v půl sedmé byly na letišti, takže děs! *4* Možná si sppousta lidí myslí, joo... ten je ve Španělsku, válí se u pláže!!! *9* Musím říct, že jsem pláž ještě neviděl a jediný čas, který mi zbyde je večer, kolem sedmé do jedenácti, takže na nějaké vycházky a šnorchlování fakticky nemám čas *3* protože jsem vždy po celém dnu zbytý jak pes! *15* Takže se mějte a posílámm pusu!!!! *14* *15*
  • Re: Re: ..

    Keníčku tak si PARÁDNĚ UŽIJ!na 1000% :D.Ok?

    Děkuji:))......Tebe zdravím xkrát:).

    *14* Co baby?
  • ken

    Re: ..

    Ahoooooj, no super!!! *15* Jsem zase ve Španělsku, se školou, takže občas napíši!!! Je to tu nádherné, teplo, super společnost, bezzva lidi, ale na vás to NEMÁ!!! *14* *14* Až na ty ranní (šichty), učení to jde! :-) Tak se mějte, zase napíšu!Mooooc těěě Kristýý zdravim *14* *15* *14*
  • Ach jo

    Tak sem zvědavá jak to vlastně všechno dopadne. Dneska sem zkoukla 4x20 a pořád mi to vrtá hlavou....Asi jsem idealista, ale po těch čtyřech sériích by si happy end zasloužil i ten hnusák T-Bag.....vlatsně všichni snad krom Generála a Christiny! Co vy na to?? *4*
  • ..

    Čusky lidičky.Jak se máte?Co pořád děláte?:)....
    ....Já se mám docela fajn.:)....
  • ken

    Re: Sbírka Wenta

    *15* *1* Mám všcheny díly útěku, takže kdo by chtěl, je pro něj přichystaná 1,2,3 a 4sezóna! *15* *1*
  • Sbírka Wenta

    Čau lidi měl by někdo zájem o sbírku Wenta a útěku z vězení.vyfocený mám jen plakáty a těch článků je asi tak 8 tak kdy by něl někdo zájem pište na mail: lucibus-buffy@seznam.cz
  • ken

    Re: Re: P.R.E.G.N.A.N.T

    Asi jo, no právě proto jsem se divil *15* Nedali tam vůbec žádný záběr! *9* Jak to pak má člověk vědět!
  • Re: P.R.E.G.N.A.N.T

    Já viděla všechny části a můžutí říct, že jsme žádnou intimní chvilku neviděli, ani flash back. Ale dle mého k tomu došlo v 4X01, jak byla líbačka v posteli, pak byl záběr jak se Michael obléka a sára sedí v křesle. Tak to zřejmně zmákly tam, Michael je prostě jednička ve všech věcech *16*
  • mexx.007

    Re: P.R.E.G.N.A.N.T

    No kene pokud vim, tak spolu spali jak ji nasel, ne? Jak byla u toho svojeho strejdy nebo kohosik... tak tam byl zaber, jak se Mike probudil a ona sedela u teho okna na zidli... :) Nepametas? Mozna je tehotna uz z te doby :D
  • ken

    P.R.E.G.N.A.N.T

    Ahojky, mám takovou zvláštní otázečku! *3* Týká se to hlavně těch, kteří už sledují čtvrtou sérii, *1* Nevim, jestli jsem byl slepej nebo co, ale jak může být Sára těhotná, když spolu nic neměli? *15* *7* Nebo alespoň na nic nebyl záběr, tak jak má člověk vydedukovat, že už to mají za sebou? *7* *7*
  • ken

    Re: Pozor spoileriodní....

    Ahojky, sestra koupila bravíčko a tam byla tato adresa! *15*

    Wentworth Miller
    c/o William Morris Agency
    One William Morris Place
    Beverly Hills, CA 90212, USA


    Jinak také zde: www.went-miller.sblog.cz *15* Snad vám to postačí...
  • Pozor spoileriodní....

    Zdarec lidi, včera sme viděla 4x19 a je to dlc maso. Dcl mě vzalo, že nejsou bráškové....a jak maminka hned poznala, že je Sára těhotná:) Výbornej díl, už se těšim na další a hlavně s napětím očekávám happy end...
    Jo a lidi, je pro vás pro někoho tak těžký sem napsat jak napsat o ten autogram??????Co, kam a jak poslat????Byla bych vám vděčná!
  • wendelin8

    Re: Re: Re: I'm sorry..

    Ahoj =o) nu nvm s tou 4. sérií,ptže 3.série už byla odvísílaná v USA ještě v r. 2008 a u nás se teprve odvisílala až teď v dubnu dá se říct, takže doufejme,že to do toho roku aspoň stihnou =o)) ale taky sem nedočkavá a zajímalo by mě to,jak to všecko skončí =o))
  • xxtinaas

    Re: greg

    To je jednoduchý....zelenomodrý
  • Re: Re: Re: ...

    Asi ne *9* ..jenže na PB.cz jsou tisíce uživatelů a hlasuje z nich pouhá čtvrt.......takže nevím..:D:D:D...
  • Re: Re: I'm sorry..

    Díky moc *4* Ikdyž mě to moc nepotěšilo :D Jsem nedočkavá :D Ale čekala jsem, že to tu bude min. za rok no :D
  • ken

    Re: I'm sorry..

    možná brzy! ale jak to tak vypadá *9* NOVA nechce kupovat! *4* Nejdříve se musí celá odvisílat v USA a potom až může putovat k nám, do roka by tu snad mohla být??? *15* *3* Doufám...
  • ken

    Re: Re: ...

    hlasoval jsem a dokonce i z počítačů ve škole, jsem ppoprosil spolužáky! :-) *15* asi to nepomoho!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší