Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Went

    Kdyby ano,věděla by jsi to:).Takže NEMÁ!....Myslím:D
  • Re: Re: Re: Chjo...

    Tak to je mi líto.Doufám,že po té operaci to bude lepší.:) *15*
  • mexx.007

    Re: Re: Chjo...

    Mela jsem nejake potize se znameknem na zadech... rozskrabla jsem si ho a pak se mi kolem nej udelal velkej flek... tak to doktori radeji dali pryc ;)
  • mexx.007

    Re: Melete o sračkách...

    Ja ho jeste nevidela... nemuzu ho nikde najit :( chjo... nechces rict, kde najdu?
  • stephani

    Went

    ahoooj nevite nekdo jestli ma rodinu kdyz mu je 36 dekuji za odpoved je proste nejlepsi *14*
  • WENT

    inaaaaak Went 4ever!!! MILUJEM HO ZA TO, JAKEJ JE!!! MY VŠICHNI HO MILUJEM!! JE NÁŠ!!! :D:D *7* *7* *14*
  • ..

    hej tk došel někomu Wentuv autogram? esi jo tak mohli byste sem tu adresu napsat?? kuju
  • Re: Re: Re: Re: Re: :)))

    to si ještě povíme :D
  • Re: Chjo...

    Co se ti stalo??.....
  • Melete o sračkách...

    Nehádejte si kvůli obálkám a povídejte radši co jste řikali na sedmnáctej díl..:)
  • mexx.007

    Chjo...

    Tak bobanci jakpak se porad mate? Ja jsem se dneska vratila do Česka a hned z letiště jsem nastupovala do sanitky směr Motolska nemocnice :/ Operaci uz mam za sebou a mam narizeny klid, tak se ted nudim a pisu tyhle nesmysly :-D *9* *4*
  • kasnic

    Re: Re: Re: Re: Re: ff

    To by vytočilo každého!...Souhlasím 100%s KENEM!Se vším!
  • ken

    Re: Re: Re: Re: ff

    *15* Jo, máš pravdu, ale prostě tohle mě vždycky vytočí! *14* *15*
  • mexx.007

    Re: Re: Re: ff

    Tak tvrde na ne *15*
  • ken

    Re: Re: ff

    Nic proti, *4* ale najednou se tu objeví úplně neznámé duše a začnou se tu rozčilovat a dělat jak jsou chytrý! Prostě pro mě za mě... pošlete si třeba deset obálek jde o to, aby vůbec vyhověli vašem požadavkům!!! *5* Navív, už jsem se zmiňoval, že jsem posílal, ale moje kamarádka to posílala přesně v jedné obálce a už dvakrát.... rok jí nic nepřišlo, tak začátkem tohoto roku zkusila znovu se dvěma a v Lednu to měla doma! *14* Prostě já neřikám že musí být nutně dvě jde o to, jak komu to vyjde! *1* Někomu to pošlou zpět v jedné, druhýmu vůbec,tak se tu přestaňte hádat, jestli jich má být deset nebo padesát!!! *15* *14*
  • mexx.007

    Re: ff

    Zbytecne se nerozciluj *1* dyt to za to nestoji... tak at to posle dle sveho uvazeni a uvidi, jestli to vyjde *3*
  • Re: ff

    Já sjem to ještě neposílala,ale jak se tu zmínil Ken,tak jeho kámojdě to nevzali.Každý hold má s tím jiný zkušenosti.
  • Re: Re: Re: Re: Re: 4 Kristaa

    Já taký! *15*
  • ff

    a nechaou jaky dve znamky..kupuje se 1 a ta se nalepi na jednu obalku. a mezinarodni odpovedka ktera se dava DOVNITR!!! *9* *7* *7* *5*
  • ff

    fakt nepobiram na co dve obalky...kdyz se ptate jak se to posila tak nedelejte chytry ze vite jak, kdyz ste si to ani sami nezkusili. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit