Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to škoda že zemřela rada si zpívám písničku i will always love you tohle je nej písnička kterou Whitny složila.Prosím už neříkjte že mnela přestat ona treba chtela prestat ale nedokazalato ono to muže být těžký přestat z pitím. *9*
    • Je mi jedno, že brala drogy, jsou mi ukradený její aféry. K drogám utíkala kvůli problémům, ne pro legraci. Nezvládala to a neměla nikoho, kdo by jí pomohl. Proto zvolila takovou cestu.
      Pro mě to byla fantastická zpěvačka s dokonalým hlasem a okouzlujícím úsměvem. Je mi líto, že jí nikdo nedokázal pomoci a že její jedinou radostí a opravdovou láskou byla její dcera. Je mi líto, že odešla tak brzy, ale možná to pro ni bylo lepší než se tady trápit. Každopádně tady po ní zůstalo mnoho lidí, kteří ji milujou a jsou jim úplně fuk ty lidi, kteří na Whitney házejí špínu. Opravdoví fanoušci ji chápou a vidí ji v tom světle, jaká byla. Krásná.
      Rest In Piece Our Angel. ♥
  • A jenom s tím důvodem smrti nebylo předávkování ale utonutí a myslím si, že se to tak trošku nehodí. *9*
  • Nejlepší zpěvačka všech dob. Mám tě rád Whitney, nechť bůch tě doprovází tam nahoře *9*
  • je jí hrozná škoda niky na jeji pisnicky nezapomenu.. *14* *14* *14*
  • Malo ktera takovej mela hlas bila vijmečna a jeji škoda prostě navždi v našich srdcich whitney huston *9*
  • whitni bila hvezda s
  • Whitney byla moje nejmilejší zpěvačka je mi moc lito že zemřela *9*
  • jirkagumancik
    OMG vy jste trapní :P Obviňovat hned nejbližšího.. Jen kvůli konverzaci se dnes na webu osobnosti.cz objevila novinka že se utopila!
    • Ona se neutopila ona se předávkovala prášky
  • Bobby brown je náhodou super zpevak a nemuže za to ona se to mala naucit prestat brat *16* *16* *10*
    • Hle ono to može bejt těžký přestat něco brát nebo přestat s pitím. pochop to
  • takovy talent jakoje ona takovy se nenajde na kazdem rohu za vsechno muze on Bobby on ji to naucil brat drogy chudak Whitney mela sem ji moc rada krasne zpivala prekrasne *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit