Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenahraditelná
    smutný dnes den pro hudební svět *9*
    • A není to jediný smutný den *9* Všimněte si, že tak brzo umírají hvězdy, které jsou nenahraditelné!! *9* Bieber se dá okopčit, ale takové hvězdy jako Elvis Presley, Merylin Monroe, Michael Jackson, Elizabeth Taylor, John Lennon a já nevím kdo ještě .. *13* Takové už nikdy nebudou *13* Whitney mi bude moc chybět
  • Tak sem jedinej komu přijde že ty herci, zpěváci, politici atd umírají častěji a častěji? *8*
    • to jo no !! a kolik lidi slavnejch este umre do 10 let ! hava dej :( doufam ze Dave Gahan je nesmrtelnej *5*
    • your-darling
      ne taky mi přijde, že se "ztrácejí" samí slavní lidé... ne že by nikdy nikdo neumíral nebo tak, ale poslední dobou je to nějak často...
  • Škoda že zemřela *13* *13* *13*
  • Tak už to má prý za sebou,na facebooku to psali a pak mrknu na wikipedii a tam taky,že zemřela,tak asi fakt je už mrtvá *9*
  • Úýasná osoba se sametovým hlasem. Víte kdo to je? Samozžejmě že Whitney. Je naprosto fantastická. A jeětě nemá 50 let. To je dobře jak já říkám není-li ti 60 let jsi mladý. Říkám protože jsme se učili že 60 let se opvažuje za stáří. Jinak písničky I will always love you, One moment in time jsou pro mě nejlepší! My tě budem taky navždy milovat, Whitney! A to je mi 14 let. To co se mi líbí, to se mi líbí a hotovo. *1* *2* *4* *4*
  • ajinka1
    Tak hezká ženská s nádherným hlasem bere drogy, světe, co se to děje?!
  • lola

    ahoj je to velika skoda ze podlehla je dobra spšvačka ale vlastně si za to muže sama ona sama podlehla bylo by dobrý kdyby se drogy zničili a zakázali (pořádně) *16* ale jinak simisim že whitny byla dobrá až moc dobrá Zpěvačka Z VELKÝM Z *14*
  • kikinka

    na to ze ji je 47 nebo kolik tak vypada fakt dobre *3*
    • teď už ne
  • Perfect

    She´s perfect. I love her songs I will always love you and One moment in time. Me and my boyfriend will be married and my dad invited her to our wedding because he´s a film producer. I´m 18 but her songs are popular in our generation so at a time when we´ll say "I do" she´ll sing "one moment in time" beautiful. oh by the way: Happy Birthday, Whitney and welcome. *3* *4* *15*
  • Koncert ve Vídni

    Whitney sice hodně přibrala ale jinak byl koncert ve Vídni úžasný krásně zpívala *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší