Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • usnula ve vaně prej :((( i love you Whitney!!!!!!! :'( :'( :'( REST IN PEACE...<3
  • jak mohly napsat že umřela na předávkování když naa tom pokoji žádný drogy nenašly a prej ani u ní...jenom tam prej byli běžný léky ale žádný drogy tam nebyly...jko nechápu...
  • si lepší než ten trapák Bieber a Selena Gomez.Oni totiž ani neuměj zpívat..miluju tě Whitney opravdu moc a nenechám se zmást těma blbýma novinkaMA!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Myslim že každý člověk ,ktery uslysel tvou pisen IWill Always Love You se zamiloval do tveho hlasu jako ja mam te rada :)
  • Bylo opravdu velká hvězda, která svítila a hřála, jakmilé zaněl.,její písně. Je to velice škoda, když takovéto hvězda zhasně. Věřím tomu, že tam nahoře, nám Tvé hvězda bude nadále svítil a hřát, jak jsem byly na to zvyklí. *8* *14* *9*
  • Whitney byla a bude nejlepší zpěvačka ,lepší už nebude nikdo. *9*
  • Zpivala krasne, byla krasna. Skoda, ze odesla tak brzy:-( Odpocivej v pokoji!
  • Budeš chybět, ale tam v nebi nebudeš sama, Falco i Jakson ti budou dělat společnost. Odpočívej v pokoji, byla jsi velká 1 !
  • Whitney má dnes pohřeb, odpočívej v pokoji.
  • Whitney tvůj singl I will always love you mě velice uchvátil!!!! budeš mi chybět holka a moc *9* *9* *9* *14* *14* *14*
    • velice super spievačka!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit