Přejít na výpis diskuzí

Will Young

OSOBNOST 31.12.2006 
714 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Me too

    Nie je to môj " šialok" kávy. Radšej mám Garetha. Gaz, I love you.
  • nostalgie

    No jeeeje ... ja tady zase po nejakém čase zabloudila a upe sem se rozplynula nad příspěvky, které sme tu psali před 5 (!!!) lety :-o Mazec!!!
  • Madness

    A ještě Katka a Janča hih :) :) :) fakt nemám slov ;)
  • Kepuuš..?

    Kdo víc mohl udělat pro Willíka než TY! A taky ti někdo určo pomáhal jako suuusiii nebo linda atak.. za to patří velké dík a můj obdiv;ĐĐ
  • Madness

    wow ja se upe cervenam !! Diky moc ze se vam libi, jsem fakt rada ze ten cas co jsem nad nima stravila za to stal ;)
  • Děkuji Vám

    Díky moc. jinak jsou to povedené stránky, jedny z nejlepších co jsem jako české viděl. A je tam mnoho zajímavých věcí. jo jinak to by jste nevěřili, že já mám celkem hodně společného s Willem, ale to je jedno. jinak díky moc. jste super. díky.
  • Madness

    Wow díky Manduš za podporu Madness ;) Jinak samo, na www.will-young.tk seženeš všechno :D a pokud chceš originálku, poštovný z anglickýho amazonu je prý jen kolem 5 liber ;)
  • Maxmiliane-->;ĐĐ

    běž na www.will-young.tk tam se zeptej a registruj to jsou willovy užasné české stránky...zkus to...a tam se lidí zeptej tady už nikdo moc nechodíí chodívali už ne už jenom tam...bež;DD
  • Prosim prosim

    Prosim Vus, odpovi mi aspoň někdo??? nemáte někdo jeho DVD? prosím, nebo aspoň, kde by se dalo stáhnout??? klidně můžete napsat, jestli se Vám líbílo. Díky. moc předem.
  • Willík;DD

    Ano..! Keepy,máš pravdu...WiLL to je něco! Něco co je krásné. Miluju ho takovího jaký je...nejsem ledajaká fanynka která říká,že by se pro něj dokázala zabít,jenže tohle je přejde až o něm uslyší nějaký bulvár a nebo je jednoduše omrzí! Má neuvěřitelné písničky "CONFIDENTAL"....William Robert Young je to nejhezčí,nejlepší,nejužasnější zpěvák než kdokoli jinný...aspoň pro mě...!
  • nevíte to někdo?

    Čaute prosím vás, chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo od Willa DVD Will Yount live in London. nebo jestli víte někdo kde se to dá lehce a bez problémů stáhnout, nebo jestli to někdo máte, tak jestli by jste mi to někdo nemohli vypálit. Děkuji za odpoveď. Díky. napište.
  • www.will-young.tk

    Haha, přesně tak :D Lidiiiiiii rychle se koukněte na All Time Love video, je to .... naprosto stunning ! Mám to na stránkách kdyby něco ;)
  • OOOoops!!!!

    Jo vy krávy jedny zajebané!!!Poslouchejte všeci toho buzíčka bo já ho taky poslouchám!!!!!!
  • www.will-young.tk

    http://will-young.tk :) :D (to jen tak pro srovnání ;)
  • http://www.willyoung.wz.cz
  • OMG

    To snad ne :( Jaxe může takhle někdo vyjadřovat ... My se tu snažíme Willa prosazovat a přesvědčovat všechny že to NENÍ kluk z plakátu, kterej zpívá slaďáky pro malý holčičky, že je to člověk, kterej má vlastní styl, jak v hudbě tak v čemkoli jiným, výrazná osobnost ... No a teď nám tu přibydou příspěvky jak na fóru o Sámerovi ne :D
  • MY LOVE

    Willeček je moje největší love na světě...já hp tak strašně miluju že se asi zabiju estli ho nebudu mít!!!!a vy holky které ho moc nemusíte tak ste největší piče na světě abyste o tom věděly krávy zajebané.....................................<3
  • MADNESS

    Taaag máme doménu :) Koukněte na www.will-young.tk :D
  • http://willyoung.profitux.cz

    Lidiii změna, stránky pište BEZ www ;) kuji za pochopení, stránky fungujou, nejsou zrušený, jen jsem do vyhledávání zadala zbytečný www ;) Manduško, mluvíš o Willovi nebo o kom ??? Životopis a všechno možný je na mých stránkách ...
  • lidi pujdu n jeho největší str. a zobrazí se mi tam stranka nejde zobrazit....jako dyby to bylo zrušený...co mám dělat a nemohly by ste mi někdo napsat jeho charakteristiku...? jak vám příjde povahově a co v zivotě dosahl a trochu jeho malej zivotopis...? chci to jen tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit