Přejít na výpis diskuzí

Will Young

OSOBNOST 31.12.2006 
714 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hello

    Hojík, taaak na těch stránkách už se pracuje, už máme design a tak, v sobotu už budu mít přístup na počítač a všechno to tam naházím, máte se na co těšit !!! :) Tak doufám že v sobotu budete mít všichni nastartovaný počítače a budete čekat až vám řeknu adresu !!! :) Jinak se omlouvám že neodpovídám na maily ale počítač si vzal brácha na tři dny na síťování a teď jsem na taťkově notebooku jen na chvilku !!!
  • 18. místo, to není nic moc...jak Willa může převálcovat "pípalka" Natalia? Zas takovej "anděl" to není!!!!!!!!!
  • Díky moc za překlad tý větičky!!!
  • vzkaz pro Keepy

    Ahojky, poslala jsem Ti svůj snaživý překládek na mail, snad Ti dojde. Pokud ho zhodnotíš kladně, ozvi se s dalším nášupem. Už zas nemám, co dělat........:-))))
  • překlad

    Čauky, odpovídám na dotaz ohledně překladu téhle větičky: "Cos it\\'s plain to you see that I\\'m a mouse of a man\\" ="Protože jasně vidíš(je ti jasné), že nejsem opravdovej chlap. (myslím, že u "mouse of a man" jde o muž bez kuráže, nevěří si, neumí se prosadit a nemá velké sebevědomí) Ještě mi moje kamarádka poradila, že už se setkala s "mouse of a man" i ve smyslu "nešťastný muž". Můžeš si vybrat, co se lépe hodí.Snad jsem ti nezamotala hlavinku. Zatím papík, snad přemluvím svou sestru, aby zvedla návštěvnost...
  • :o((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

    A je to tady!!! Přišlo to náhle, leč nedokážu s tím bojovat!!! :o))) Předevčírem jsme měli na kontě 2916 návštěv, včera tomu bylo 2924 a dneska už jen 2912. :o(
  • 2 Svojda

    Njn, chodíš sem málo :))) heh na těch nowejch stránkách bude taky fórum tak to kdyžtak oživíme tam :) Jo a s tím překladem, na to kašli, já až budu mít čaaasek, taxe na to kouknu.
  • Ach jo...

    TAk jsme pořád na 17. místě...Jsem myslel, že aspoň o jednu příčku postoupíme...:o/
  • Suuusiiii

    Jo ten článek je faaatk božííííí :) Hey díky moc, píšu ti to ještě tady, protože je to fakt paráda :)
  • Out Of My Mind

    Tak jsem si poslouchala písničku Out Of My Mind ( která určo patří k mým nejoblíbenějším ) a napadlo mě, že ji přeložím na ty naše stránky. Všechno šlo celkem hladce, dokud jsem skutečně nepochopila, o co v téhle KRÁSNÉ písničce jde. :o))) Zarazila jsem se totiž u téhle věty: ,,Cos it's plain to you see that I'm a mouse of a man". Tak trošku mi nedocházelo, co tahle věta znamená, ale potom mi to pomalu začalo docházet. Ale nechci udělat chybu, a proto bych někoho z vás chtěla požádat, jestli by tuto větičku něpřeložil. Předem děkuju!!! ;o)
  • to Keepy

    Ahojda...tak jsem si četl ten rozhovor...Jestli tohle přeložím, tak si pak rovnou půjdu pro státnice z angliny...Aspoň FCčko! Jew to fakt síla!!!:o/
  • Keepy...

    ... omlouvám se, ale já už vážně nevím, jak je to možné. Já už ti ten článek o Willovi poslala!!! Jaktože ti to nepřišlo???
  • Songy

    A vzkaz pro Lindu, kdybys cokoli potřebovala, mám od Willa všechno co kdy nazpíval :) A na ty svý stránky, který doufám už brzo zprovozním, dám taky spoustu písniček, který se tu nedaj sehnat, na stažení v mp3 :)
  • Gareth

    A k tomu článku, hele já už se tomu vážně musím smát. V první řadě, nechci si tu hrát na nějakou intelektuálku, ale Top Dívka vážně nemá sebemenší úroveň. Uznávám, že před takovejma 4 rokama jsem si ji občas koupila, ale to je něco co se nedá číst! Zajímalo by mě, kdo tam v tý redakci sedí, protože takový strašný pravopisný chyby by snad neudělal ani žák základky ! Navíc když jde o někoho, kdo se tím živí hmmm ... No to je jedno, tady jde o tu věc druhou a to jsou mylný informace. Si pište, že když píšou s chybama tak nejen gramatickejma. Nevím, kde vzali že vyhrál (haha), to i já si pamatuju jak se na začátku roku 02 mluvilo o jakýsi soutěži na ITV a že to vyhrál nějakej Will Young. Taky nevím, co je na něm krásnýho, ale do toho kecat nebudu, to žáleží na vkusu každýho žejo. A o tom hlase bych vážně pochybovala ! Lidi, znáte třeba duet s Willem Don't Let The Sun ... ??? To je prostě přímo ukázkový ! Will má krásnej zvonivej hlas a Gareth mu tam do toho jen tak skuhrá do taktu, fakt nechápu, jak se s takovýmhle hlasem mohl dostat tak daleko. Nooo a teď ta poslední nejlepší věc. Zrovna dneska jsem na ty svoje stránky překládala článek někdy z ledna letošního roku, kde psali o tom, že zatímco Gareth dávno upadl v zapomnění a "neštěkne po něm už ani pes", tak Willova sláva stále stoupá a je čím dál tím úspěšnější. A podržte se, sám Will řekl, že by chtěl pro Garetha napsat nějakej song, protože je mu ho líto ! Tak to mě dostalo :) a pak tady někdo něco povídejte o novým idolu Garethovi :)))
  • Suuusiii

    jasně že budem a ty bys mohla dělat něco s těma stránkama :( pořád mi od tebe nic nepřišlo a já už toho překládání a shánění mám celkem dost :-/
  • Suuusiii...

    Mno jo...Rozkaz šéfe :o)
  • 17.místo

    Will nám spadl o jednu příčku!!! Lidi, dělejte s tím něco!!!!
  • Lindo...

    ... ahojík! Ohledně těch písniček jsem ti napsala na e-mail a jinak si myslím, že by se nám šikla tvá pomoc s anglickými texty. Chystáme se totiž udělat stránky o Willovi a sháníme překlady článků a rozhovorů s Willem. Takže bychom byli určitě rádi, kdyby jsi nám s tímto pomohla. Tak když tak napiš :o)
  • please,please,please,please

    Ahojky, jsem opravdu velkou fanynkou Willa a soudě dle jmen ve Vaší diskuzi "nás" v ČR zatím tolik není. Nabízím pomoc s překlady, mám net-expres a jsem dobrá v Aj. Mohla bych například stáhnout a přeložit všechny články na Devoted. U Vás mne velmi překvapilo, že si píšete o písničkách, které vůbec neznám jako např. Save Yourself, Aint Such A Bad Place To Be atd. Please, mohu si je od někoho z Vás koupit? Willovu hudbu fakt zbožňuji čím dál více a nechce se mi čekat až do listopadu. Díky moc za podporu Willa. Zatím pa pa, snad se mi někdo ozvete. Pa, Linda - Will˘s supporter
  • Moje řeč!!! Top Dívku si už nikdy nekoupím!!!! Možná by mi to před několika lety nevadilo, že říkají takové blbosti, ale teď to považuju vůči nám, Willovým fanouškům, za DRZOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit