Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší a pořádně to oslav *3* *3* *3* *4* *1* *1* *1*
  • thenilly96
    Já sem zase někde četla že už se další díly natáčet nebudou, ale nevim jestli to je pravda.
  • Všechno nejlepší Wille !!! *2* *2* <3
  • nikola1313
    Všechno nejlepší k narozkám. *14* *3* *2* *1* *15*
  • Všechno nejlepší, miluju tě! *14*
  • Všechno nejlepší *3* *3* *14*
  • teruliska
    Všechno nejlepší. *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • To je tak trochu blbost, ale to že spolu chodili je pravda, ale Will je ještě furt svobodnej *1* *14*
  • Mě docela vadí, že v tý stříbrný židly a dalších dílech už nebude William a Anna a všichni ostatní! :-/
  • tak to podle mě těžko! To by se o tom psalo! ;-)
  • Nevíte, co je na tom pravdy, že by byl Will ženetej s Annou??? *8* *1*
  • kez by ta stribrna zidle :D ale nekde jsem cetla ze se nataci carodejuv synovec tak se v tom nevyznam *1*
  • To nikdo neví.. :-D Žádné články jsem o tom neviděla.. Ale moc bych si přála aby chodil s Georgii.. Vážně jim to spolu děsně sluší! :-D
  • všechny ty 3 filmy jsou uplně užasný i všichni ty herci to nejde srovnávat kdo je lepší na to že byli nebo jsou děcký herci to zahráli uplně suprově i ta nejmladší lucinka(georgie laura henley)
    a slyšela jsem že se uz natačí i 4 díl stříbrná židle a že tam prý bude hrát i lucka
  • Nasi jsou od sebe 15 let tak z toho nedelejte takovou vedu:) ale vazne jim to spolu moc slusi...
  • vís se hodí k gorgii ikdž je starší znám pák kterej je od sebe o 10 let sou spolu, v lásce nejde o věk. takže by mě zajmalo ským chodí *4* *4* *4*
  • *14*
  • Tak změna.Je to příběh o mladém Danielovi, milujícího parkour, který se musí kvůli otci stěhovat z místa na místo. Jak to tak u dramat bývá, zamiluje se, z poza rohu na něho "vyskočí" minulost jeho otce a on se ocitne v kriminální sféře. *1*
  • Mám pro vás všechny zprávu.Will natáčí další film.Jmenuje se RUN a hraje Daniela,což je možná hlavní role.Nevím,o čem to je,on sám neví .jenom že je to o nějakých teenagrech.Možná něco ako Letś dance. *1* *4*
  • William je ůžasnej čím víc se na něj dívám tím víc se mi líbí já na něj nemůžu zapomenout!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit