Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barunka2011
    a nechoděj spolu????a nebo nechodí s annou popplewel????ptám se na to už po druhý, ale docela by mě to zajímalo.
  • Koukněte na tohle to je krása... Tim to spolu tak sluší!!! :-D
    http://www.youtube.com/watch?v=jzMyIe1g_X0
  • A kdy bude????
  • Jo no je to pěkně na prd.... pak už tam bude Jen ten bratranec a nějaký uplně jiný děti a myslim že ani v tý poslední bitvě tam nebudou.... Bude tam jenom ten Eustác a ta jeho spolužačka...
  • No já sice nevím jestli z nějakou chodí ale přála bych si aby chodil s Georgie Henley páč jim to spolu hrozně sluší a na několika fotkách jí dal i pusu... :-D Ale je o osm let starší než ona no... To je dost :D
  • barunka2011
    fakt???super jen škoda že není v čecách
  • Já ho žeru!!! *14*
  • Víte že má byt v Rakousku autogramiáda???
  • To je škoda:(((((( já to nečetla takže... achjo... *13* *13* *13* *13*
  • barunka2011
    prosím odpovězte!!!!!!Dííííííííík *7* *14* *3*
  • barunka2011
    William Moseley je k sežrání.Když sem se koukala na jedno jeho video a byl tam vyfocenej s fanynkou přála jsem si abych to byla já.hele a neví někdo jestli chodí s Georgie Henley nebo Annou Popplewell???????Dík za odpověď. *4*


    *14* *14* *14* *14* *14*
  • kde to je??? *14*
  • já tomu nerozumím,našla jsem písničku kterou zpívá will a vypadá na těch fotkách ta sexy že je k sežrání!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Asi tě zklamu, ale Petr tam už nebude, ani Edmund, Lucie a ani Zuzka.. Možná se tam jenom mihnou, ale ten díl bude o tom jejich bratranci a má tam být nějaká malá holka... Všechny děti se až oběví v posledním díle Poslední bitva.. *13*
    Nechápu proč to tak je mě baví jen ty díly kde jsou všichni 4 pohromadě .. další díly bez Petra atd.. nebudu sledovat *13*
  • Mám úžasnou zprávu!!!! Prý se MOŽNÁ budou natáčet i další díli!!! Prosím, aŤ to vyjde... P.S. Musí se natočit prostě další díli s Petrem (willem). Je úžasný!!! *14* *14*
  • I agree.
  • Sorry but the long hair I really, really does not suit.
  • I love you William Moseley! *14* *14*
  • Ty dlouhé vlasy mu nesluší... *13*
  • Je krásný♥ ale ty dlouhé vlasy mu vůbec nesluší *13* jinak je nádhernej...♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší