Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobře zpiváš willow *14* a nejvíc se mi od tebe líbi pisnicka Do it Like Me (Rockstar a whip my hayr *14* *14* jo a ten tvuj bracha žeru ho on má teda svaly ahh sem na žhavena uuuuuu miluju ho proste jo a nevim proč si udelala takovocou chibu že sis ostřilala vlasy to nevíš jak je to pro holky suležite cochapeš to jj co jj tak chpešto ahhhh
  • dlaho přeju k tvím 12 tinam miluju te *14* *14* i tvího brachu
  • willow libi se mi tvoje skladby i přesto ze maš slavneho tatu mame ale ne to je škoda , ale stoho sy nic nedelej na to ze je ti 11 maš dost pisniček a s pivaš i zmoji hvezdu nicki minaj a ta hvezda zpiva od moji mamky z jeji hvezdu rihanu takze ahoj *1* *2* *3* *14* *4* *5* *7*
  • Pravdou je, že kdyby neměla tak slavného tátu (i když Willa baštim *3* ), tak by asi slavná a takhle přidrzlá nebyla. Proboha, vždyť, takovýdle děcka akorát přispívají k tomu, aby to dělali i ostatní. Třeba mě by mrdlo, kdyby si moje 11-letá sestra dala píchnout píro do jazyka. Až na to bude mít věk tak klidně..
    Zpívat neumí a ani se oblékat. A to že je ošklivá.. to zase pravda není, nesmíte jí křivdit ve všem. A slává jí stoupla do hlavy.
    Bazinga
    • Apsolutně souhlasím kdyby to udělala moje dcera v 11 letech tak bych asi....... Aji to že se ostříhala naplešato. A máš pravdu kdyby její otec nebyl tak slavný rak by ona nebyla tak slavná. Připadá mi že je hodně drzá a sláva ji stoupla do hlavy. A nebo i to oblečení co nosí moje mamka by mě asi uškrtila kdybych si něco takového vzala, ale hlas má super to se musí nechat. Jen říkám že je mladá na pirsing navím jak se to píše a na takové oblečení a některé pózy co hodněkrát dělá. Já už ji vidím co bude dělat v osmnácti až skončí někde ve vězení. A přemýšlejte trochu o tom teď ji je 13 a takovéhhle věci dělá už od jedenácti já bych svoji dceru zabila kdyby toto dělala v 11 a aji kdyby to děla v 15
  • Jenom jí závidíte, že ja slavná a hezká *2*
  • Delfinka:I do not know why I'm here I can insult me even if I did not know how to sing and those that can be put on one and me and Will Smith has a great style and is not repeated after Lady Gaga 's not true !
  • ona je pěkná p..a kdyby neměla slavného tátu tak by se nechlubila a ještě cizím peřím . to ještě k tomu neumí zpívat zpívá jak nějaká p...a a tancuje jak už někdo říkal jak kdyby se jí chtělo na wc . a to oblečení má podle lady gagy *16* fůůj co bych tu ještě o ní psala román hnusných věcí ale to už...... cusbus..
  • *14* You're a good singer. And whoever wrote that ugly that you can not sing, it does not tancovat.Ten right in the head. You're too good and you're good! ♥ *3*
  • Kikca96
    ja te zboznuji tvoje pisnicku jsou hezky proste suprovy *14* *14*
    jsi nej Willow *14* *2* *2*
  • my závidíme? jí? co bychom jí měli závidět? jak je hnisná neumí zpívat a ani tancovat? :DDD já taky nejsem dokonalá ale ona prostě neumí nic...když už nazpívá nějakou písničku tak pořád dokola opakuje jedo a to samý slovo takže tomu se "písnička" řikat nedá!!!
    • tý holce je 11 let.Pochybuji,že v tomto věku by někdo z nás zpíval takhle dobře.Mě se od ní líbí jen některé písničky...každý má jiný styl,každýmu se ten její styl líbit nemusí....Mně přijde jako šikovná holka,která chce něčeho dosáhnout...No neříkám,že je zrovna nejhezčí,ale má hlas jak zvon......Přidej sem video ty jak zpíváš v 11 letech..Pak ukážeš jak jsi dobrý/á..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit