Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudák holka

    já si myslím,že udělala dost velkou chybu,má dětství v háji,to bude prostě další michael jackson,taky nikdy nedospěje...a ten hlas..no ona skoro nikde nezpívá na živo ale já sem si našla jedno video a jako nic moc..v tom whip my hair má hlas ještě dobrý,b tom 21.ctr girl ho má takový tuctový..já si třeba myslím že umím zpívat líp než ona.a asi je to pravda...a kdybych měla tak slavnou rodinu,tak bych ted byla slavná jako miley cyrus...jako to se lehce potom proslavuje
  • Takhle...

    Heleďtě,víte co bych já dala za to abych nemusela chodit do školy??Ale nikdo z nás nevíme a snad ani ona sama Willow,že vlastně přijde o ty nejlepší léta a kde si vůbec najde kamarádky?? *13* To jí je asi tatínek jenom koupí..Nikdy nepozná pravé přátelství,všíchni s ni budou jenom kvůli tomu,že je bohatá.Ale s tím talentem máte opravdu pravdu..Je opravdu talentovaná *4*
  • klariss

    Willow

    Nwm, nwm když sem četla její rozhovory dost mně zarazilo, že na školu kašle, protože na ni nemá čas a radši je s tátou na turné, nwm, ale holka by si prvně měla udělat aspoň základku nebo domácí doučování a navíc nechápu, proč jí dělaj tak slavnou v 10- ti letech, čím víc jí bude růst sláva do hlavy, tím víc bude namyšlenější, jo zpívat umí, ale talent se nevytratí za noc, prvně bych si udělala školu a pak se věnovala kariéře :). Zkrátka už ji vidím ve 20ti bude pěkně namyšlená s nosem nahoru, stejně jako děti slavných lidí :))
    • Přesně mám stejný názor ona si vážně zkazila to nejlepší období života dětství
    • ty máš největší pravdu!!!! *3* kdo by se o tom byvil prostě je blbá a neumí nic jak jsi napsala... *7*
    • Re: Willow

      JENOM ŽÁRLÍŠ TY TRAPKO "!!!! *15*
      • Re: Re: Willow

        ty ziarlis
      • Re: Re: Willow

        Já si to myslím taky *13* *1*
  • ...

    Můj názor na ní je ten, že je dobrá, umí zpívat, jednou to dotáhne, ale fakt, nebejt jejího slavnýho táty, tak by jí nikdo neznal. A vsadím se, že je mnoho talentovanějších, kteří nemaj slavnýho rodiče a jsou hold v loji :) Prostě s tim nesouhlasim, proč jí nenechá užívat si mládí? Když je to ještě dítě, který by si mělo užívat her a mládí, ale on už z ní teď udělal slavnou. Chudák holka...
    • Re: ...

      hej! ale je to jeji nazor ana treba chce byt slavna po svich rodisich a po bratrovi.
      je dobra tak ji nekritizuj! sice je ji 10 ale ma talen jak neco ja jako jeji matka bych byla pisna na ni. *13* *13*
      • To sice jo,ale...

        Udělala chybu!!!Její brácha stojí za prd!!!A navíc hlas upravenný počítačem a BeT awardsneměla vyhrát,takže!!!Je blbá a neumí nic
    • Re: ...

      To ona chce být slavná...Je to jen její rozhodnutí..a ona je úžasná:P*
  • Chci..

    Já bych brala bejt na jejím místě. *3*
    Jejího taťku jí zavidím, slavná je, krásný vlasy má. :D Fakt bych si to sní hnedle vyměnila. A nato že jí je tepre 10 je naprosto úžesná! A kor její bratr. :)
    • Re: Chci..

      noooo je proste super a tak,ale kdyby nemela slavny rodice,tak kde by ted byla...
  • mishkabieber.17

    talent

    a taky se pry řika že černoši( nic proti nim nemam) maji už talent v krvi tak nevim jestli je to pravda *14* *14*
  • mishkabieber.17

    Willow Smith

    willow je fakt skvělá závidím že v 1° letech tolik dokazala *1* *1* a ten jeji singl whip my hair je superovej no *1* a jeji bracha ty voléé *1* už nwm kdo to tu psal ale v rodině mají fakt nějákeho dalšího člena nebo co ?? *7* a tady jedna zajímavost: mamka se jmenuje Jada - a bracha od willow se jmenuje Jaden :D a willow a will smith no neni to skvělé?? :D jinak ta rodina je skvělá a talentovaná *1* *1* *1* *1* *3*
    • Jsou a hodně taletovaní *1* *4* *3*
  • Willow Smith

    Na to,že jí je 10let je fakt velmi dobrá.Až bude větší,bude dokonalá zpěvačka...Je také moc hezká,jako její bratr Jaden :)* *14* *4* *1* *15*
  • mayinqa

    Talent

    Ta holka ma fakt talent.. a je moc pěkná.. Nj ten talent má po kom zdědit.. I Jaden :) *4* *4*
    • willow

      ona je tak skareda jak skarede kacatko viem preco nema ta skaredacka boyfrend
      • Re: willow

        ty kundo jedna bila se podivej na sebe vdyt ji je 10 let a uz ma mit jako kluka jo ona neni tak ostarena jako vy vam je 10-11 a už bi ste chtely jebat a jestli mas neco proti cernym tak hned muzes dostat *16*
  • willow

    já bych chtěla mít jejího taťku docela jí ho závidim....ale ona taky není špatná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit