Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona ze nic neumi? hlas ma upravenej skoro kazda hvezda napr. selena na zivo moc dobre nezpiva a studiovy verze jsou temer dokonaly!! podle me je dobre, ze se aspon o neco snazi a celkem se ji to dari :)
  • Tancuje,jakoby se jí chtělo na WC,zpívat neumí,hlas má furt upravený,trapný oblečení a HLAVNĚ!!!!!HRAJE SI NA TO CO NENÍ A TO JE PĚKNÁ ZPĚVAČKA....jE HNUSNÁ,JAKO NOC,TWL....Kterej člověk jí dáváto hnusné oblečení!!!!!!!!!! *11* A upřímně,jási myslím,že tancuju líp,ale zpívat neumím a ani se nedívím i já,když neumím zpívat bych byla slavná,kvůli rodině
    • Hele já respektuju to že má každý jiný vkus. Mě by se též líbilo být slavná...jo závidím jí ale alespoň ji neurážejte!!!!A zpívat umí (teda alespoň líp než já)! *3* a to že je hnusná jako noc-není pravda
  • Je dobra no co s tym.Ale slava jej stupa do hlavy *1*
  • Prepač zabudla som a Všetko naaaajlepšie :* mam ťa rada <3
  • jejeka
    Všechno nejlepší přeju moc :) Wendelín Simpson* *14*
  • ja te zboznuji tvew pisnicku sou hezky proste suprovy *14*
  • Líbí se mi její styl, hudba a vše okolo i její brácha a celkově rodina je super. Ti co nemají slavné rodiče tak se můžou i v pěti klidně stát slavnými když na to mají. Od toho tu snad jsou různé talentové soutěže, superstar a tak podobně. A kdyby byl/a hodně dobrý/á tak je jedno jestli je z Česka nebo támhle od někud z Ameriky a je jedno jestli jsou bohatí nebo ne! Ti co jí nemají rádi a píšou tady ty nesmyslné komentáře tak teda fakt nechápu proč si prohlížíte její "profil". A ti co píší že ztrácí dětství protože nechodí do školy je to blbost. Kdyby chodila do školy tak jak už tady někdo psal měla by kamarády protože její táta je slavný a to by asi nebyla ráda. A je to snad její rozhodnutí a ne vaše, stejně si tohle nebude nikdy číst tak jí tu nepište jak je blbá protože ona není. Adios přátelé
    • Hesky receno fakt to nema chibu dobre si to rekla i tak sito ona cist nebude co stoho mate zee tady pisete a gdis se vam nelibi nechejte sito pro sebe.. *3* *4*
  • nechapem preco to komentujete. Je slavna a mozno ze preto si dectvo uzije.Vsaksa pozna s Justinom bieberom to uz je super nie? a myslim ze kazdy v jej veku by chcel byt slavny a byt ako ona.
  • ...
  • je dobrá ! ;-) píčeee

    náhodou, naty roky je genius more!!! se z ní neposerte tady všeci že ona něco už v dětství je a vy i když vám je 15 a víc nic.. :) každá kunda chce byt něco aby si ji lidé v okolí všimli, ale to že se namalujete jak fiflečny to nic neuděláte... ona je super, a i když nemá hlas jak nevím kdo, zas berte kolik má roku.. děcka v 10t rokách neumějí ani poděkovat a ona něco dokázala.. tak ji nezavidtě.. more.. ste ubozí někteří.. také lidi fakt miluju co musí každého/ každou brat do huby... se podívejte prvně na sebe a pak na druhé..a NEZAVIDTĚ TOMU DRUHÉMU I TO HOVNO CO MÁ.. někdo je dole někdo nahoře.. tak už to pochopte... MRDKY :)) MAM Z VÁS DOST.. A MYSLETE SI O TOMTO KOMENTARI CO CHCETE,. A NEZAVIDTE... POUZE "ZIREJTE" A ZAVIDTE A NESNAZTE SE NAPODOBIT.. JE PROSTE DOBRÁ..A AŽ JI BUDE 16CT, BUDE LEPŠÍ JAK EVA FARNA.,. TAKŽE TAK :)) FUCK OF
    • Re: je dobrá ! ;-) píčeee

      sebi mas pravdu, kazdy umi jen zavidet at se podivaji na sebe co umi a at pak mluvi... neserte se jinym do zivota nebo nato doplatite.. :o) naprosto s tebou souhlasim segro moje. Je fajna lepsi jak nejaka Milley co si hraje na neco co neni.. kazdy kdo ma love tak si muze vybudovat i to co neni.. bohuzel je to tak.. tak se neposerte z toho ze ma 10 kundy.. jen ji ciste zavidite a priznejte ze mam pravdu... ste ubohe.. doufam ze jednou spadnete jeste vic na tu hubu a pak si uvedomite, ze pomlouvat druhe zato faakt nestoji :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit